Time To Build

Time To Build

dodano: 2013-07-10 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pasja, zajawka, esencja, muzyka, aktywiści, nagrywanie z ikonami zagranicznej sceny niezależnej - te oto terminy czy określenia najczęściej spotkać można w zestawieniu z ksywkami DJ-a Czarnego i Tasa, jak i jednoznacznie pozytywne opinie od wszystkich osób, które spotkały się czy to z ich muzyką czy z imprezami, za którymi stoją. Ich najnowszy, osadzony w okołohiphopowym klimacie (ze sporymi wpływami soulu czy drum'n'bassu) materiał "Time To Build" (wsparty gościnnie przez Othello czy AB znanego ze współpracy z Black Milkiem) ukazał się w ostatnim miesiącu - już niebawem nasza recenzja a na razie trochę o kulisach pracy w ramach Tak To Się Robi.

dodano: 2013-06-13 16:00 przez: Proporcja.com (komentarze: 1)
artwork: rso196 / cover : "Time To Build"

7 czerwca 2013 ukazał się drugi materiał DJ'a Czarnego i Tasa pt. "Time To Build". Album można zamówić na stronie: www.djczarnytas.com. Od kilku dni płytę można odsłuchać w całości na soundcloudzie oraz bandcampie duetu.

Zawartość materiału to czternaście utworów osadzonych w okołohiphopowym klimacie, ze sporymi wpływami muzyki soulowej i drum'n'bassu. Całość stanowi idealną symbiozę inspiracji obu artystów, którzy w przeciwieństwie do debiutu, odpowiadają w równym stopniu za produkcję wszystkich utworów na płycie. Oprócz tego chętnie korzystają z pomocy innych uzdolnionych muzyków, czego efektem jest duża ilość żywych instrumentów, przenoszących brzmienie całości w zupełnie inny wymiar.