The Block Brochure

The Block Brochure

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-11 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

E-40 Feat. Cousin Fik "Plush" BLOCK BROCHURE OUT NOW!

Wczoraj nastąpiła premiera kolejnej odsłony albumów z serii The Block Brochure. Podobnie jak przy poprzednich częściach, E-40 przygotował dla nas trzy płyty wyładowane po brzegi materiałem, na którym nie zabrakło plejady gości i producentów z górnej, mainstreamowej półki. Z tej okazji sprawdźcie świeżutki singiel, promujący "The Block Brochure Vol. 4, 5, 6" razem z teledyskiem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-05 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Ikona Bay Area i jeden z głównych filarów zachodniego wybrzeża przymierza się do rzucenia na rynek kolejnej, niemałej porcji swojego rapu. 10 grudnia pojawi się kolejna trylogia spod znaku "The Block Brochure" - tym razem będą to woluminy czwarty, piąty i szósty, na które łącznie złoży się 45 kawałków, w tym dodatkowe numery bonusowe, jakie otrzymamy jedynie przy zakupie płyty na iTunes.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-06 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Od prawie dwóch dekad E-40 pozostaje obok Too Shorta najbardziej prominentnym przedstawicielem regionu Bay Area. Dwa lata temu, dzięki serii "Revenue Retrievin'", raper zapoczątkował modę na wydawanie dwóch solowych krążków tego samego dnia. W tym roku postanowił pójść o krok dalej, publikując prawdopodobnie pierwszy potrójny album w historii Hip-Hopu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-03-19 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)


Już 26 marca ukaże się najnowszy album legendy zachodniego wybrzeża i jednego z weteranów regionu, znanego po prostu jako "Yay Area".