The Airplane Boys

The Airplane Boys

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-10 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Znacie taką ekipę jak The Airplane Boys? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie nadrabiajcie. Duet Beck Motley'a i Bon Voyag'e w 2014 zaprezentuje swój nowy materiał pt. "Egos & Expactations". Dziś jako przedsmak dostajemy "De La, Moon Child". Sprawdzajcie, warto.

video
dodano: 2013-02-16 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

The Airplane Boys - Her Fault

Beck Motley oraz Bon Voyage, czyli The Airplane Boys nie zwalniają tempa! Duet z Kanady już niedługo wypuszcza swój kolejny mixtape, który nosił będzie tytuł "Brave New World", a tymczasem dostajemy pierwszy teledysk promujący owe wydawnictwo. Zrealizowany z rozmachem i pomysłem, kolejny powód by mieć na oku ten duet. O tym jak brzmi cały mixtape będziemy mogli się przekonać 19 lutego.

recenzja
dodano: 2013-01-27 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy szukałem informacji na temat tego duetu, a moim oczom ukazały się zdjęcia przedstawiające Beck Motley'a oraz Bon Voyage'a zacząłem zastanawiać się, czy faktycznie kreowanie wizerunku w XXI wieku, szczególnie na przestrzeni ostatnich dwóch lat nie jest z lekka przesadą. Cóż, do odważnych świat należy i postanowiłem jednak sprawdzić co do zaoferowania mają ci pochodzący z Toronto artyści.

"Alignment" było moim pierwszym zetknięciem się z ich stylem, który prócz kontrowersyjnego stylu ubierania odznacza się wieloma innymi cechami. Czy współgrają one z muzyką tworzoną przez obu panów? To już kwestia sporna, dlatego nie wnikam w preferencje każdego z was i skupiam się zdecydowanie na muzyce. A skupić jest się na czym, zapewniam!