Stoupe

Stoupe

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-19 11:30 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

Własnie wyszedł drugi singiel z długo zapowiadanego albumu grupy Jedi Mind Tricks. Po dobrym, aczkolwiek bez fajerwerków, pierwszym singlu tym razem mamy do czynienia z mocnym gitarowym trackiem. Stoupe zawsze wyciąga z Vinniego wszystko co najlepsze. Nie ma co tu dużo pisać, to trzeba po prostu sprawdzić. Album "The Bridge and The Abyss" 22 czerwca. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-26 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Supastition

Wow. Na takie informacje zawsze reaguję z radością. Kojarzycie Supastitiona? Pytanie retoryczne. A Stoupe'a? Pewnie też, ale przypomnę- jest to człowiek, który odpowiada za produkcję prawie wszystkich albumów ekipy Jedi Mind Tricks. Ci dwaj Panowie stworzyli duet, który nazwali VESTIGE. Co to w praktyce oznacza? A no kilka (!) albumów, które rozpocznie krążek o nazwie...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-11 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)
Już za dwa tygodnie swoją premierę (iTunes'owy pre-order) będzie miał siódmy album ekipy Jedi Mind Tricks, o czym już Was informowaliśmy. Na niedługi czas przed tym wydarzeniem, członkowie JMT postanowili przedstawić pokrótce fanom czego mogą oczekiwać po tym wydawnictwie. Snippety "Violence Begets Violence" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.