Scoe

Scoe

dodano: 2014-12-23 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

I Do All That - Scoe (DPG) featuring Kurupt

Na wydanie "Tha Influence" czekaliśmy dość długi okres czasu i trzeba jasno stwierdzić, że finalny produkt rozczarował mocno swoją zawartością. Na szczęście znajdziemy na płycie parę fajnych kawałków, do których zalicza się "I Do All That", czyli kolejny nagrany duet z Kuruptem. Sprawdźcie nowy klip promujący wydany w listopadzie materiał, który został nakręcony właśnie do tego numeru.

dodano: 2014-11-19 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Scoe DPG - Mr. Williams

11 listopada miał swoją premierę najnowszy album Scoe pt. "Tha Influence". Raper opublikował właśnie drugi, po "They Ain't Ready", singiel promujący materiał. Tym razem obrazek został nakręcony do minimalistycznie brzmiącego "Mr. Williams" - teledysk do sprawdzenia powyżej.

dodano: 2014-11-07 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na nowy album młodszego brata Kurupta czekamy już ładnych parę lat. Początkowo płyta miała zostać wydana w zeszłym roku, jednak wtedy otrzymaliśmy jedynie oficjalny mixtape. Teraz (Ro)Scoe zapowiedział, że pełnoprawny album "Tha Influence" ukaże się już w najbliższy wtorek, 11 listopada!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-01-09 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Scoe (Tha Dogg Pound) "Swisha Suite" Official Music Video

"Swisha Suite" to kolejny singiel młodszego brata Kurupta oraz członka ekipy DPGC - (Ro)Scoe, promujący darmowy mixtape "Tha Influence 2: X-Mas Treez", który fani rapera dostali pod choinkę razem ze specjalną wersją "Tha Influence" pod nazwą "East Coast Edition", wzbogaconą w stosunku do oryginału o 4 bonusowe numery za produkcję których odpowiadają DJ Khalil, Nottz i Jake One.

dodano: 2013-10-23 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Młodszy brat Kurupta i reprezentant Filadelfii - (Ro)Scoe dostarczył nam w końcu swój długo oczekiwany projekt. Mixtape "Tha Influence" to pierwszy solowy materiał rapera od wydanego w 2008 roku darmowego albumu "Stray Dogg - Off Tha Leash, Off Tha Chain". Dostajemy tutaj 17 nowych numerów wyprodukowanych przez takie sławy jak Just Blaze, Jake One, Hi-Tek, Nottz, Statik Selektah czy Fingazz, na których gościnnie pojawili się m.in. Kendrick Lamar i Xzibit. Miłego odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-13 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Premiera "Tha Influence" coraz bliżej - darmowy mixtape dostaniemy w nasze ręce już w następny czwartek, 17 października. Na ostatniej prostej przed pojawieniem się materiału w sieci, Scoe publikuje utwór "Hunnit Thousand" - kolejny numer, jaki znajdziemy na krążku. Możecie go sprawdzić już teraz w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-10-01 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Premiera nowego materiału Scoe coraz bliżej. Mixtape "Tha Influence" ukaże się za darmo w sieci już 17 października a my prezentujemy wam najnowszy singiel, promujący ten projekt. Tym razem jest to klimatyczne "R.N.S.", oprawione w wystylizowany na lata 30-te teledysk, który możecie sprawdzić w linku powyżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-23 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Premiera nowego albumu Scoe była już wielokrotnie przekładana, ale wygląda na to, że zredukowany z niewiadomych przyczyn do poziomu mixtape'u materiał ukaże się wreszcie 17 października... i to za darmo w sieci.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-15 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Najnowszy album Scoe miał się pierwotnie ukazać 11 grudnia. Niestety, jak to zwykle bywa - wkradła się obsuwa i "Tha Influence" ujrzy światło dzienne dopiero w pierwszym kwartale tego roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-27 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Dope Boy to raper z kalifornijskiego South Central, który dał się już poznać fanom zachodniego wybrzeża. W styczniu światło dzienne ujrzy jego nowy mixtape zatytułowany "ESKO" na którym gościnnie pojawią się m.in. Kurupt, Problem czy Kendrick Lamar. Właśnie numer z tym ostatnim oraz kojarzonym również przez naszych czytelników Scoe jest jednym z pierwszych numerów z materiału udostępnionym w Sieci.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-29 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Najnowszy album członka DPG familii - "Tha Influence", pojawi się w sklepach już 11 grudnia a my mamy dla was drugi oficjalny singiel z płyty. To wyprodukowany przez Nottz'a numer "They Ain't Ready", który możecie sobie sprawdzić w linku powyżej. Zanosi się na to, że Scodie Mac zakończy tegoroczny sezon wydawniczy na zachodnim wybrzeżu mocnym akcentem! Odsłuch w rozwinięciu.