Saszan

Saszan

video
dodano: 2021-08-31 14:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niecały miesiąc od premiery poprzedniej piosenki "Ready", Saszan stawia na GIRL POWER i prezentuje nowy numer! W najnowszym utworze, który nosi tytuł "SERUM", Saszan połączyła siły z raperką AdMą.

Tagi:
video
dodano: 2018-11-28 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Zabierz Mnie Stąd” to wydany dziś trzeci singiel promujący nową płytę Saszan - „Hologram” i nieoczywista kooperacja łącząca dwa muzyczne światy. Elektronika w alternatywnej aranżacji i tajemniczy tekst, bo jak podkreśla Saszan - nie jest to piosenka o miłości. Utwór jest również swoistym follow-upem do numeru "Całą noc" nagranego przez Wac Toja w ramach 4 edycji Młodych Wilków, dlatego też jego gościnny udział był naturalną koleją rzeczy.

Porozmawialiśmy z duetem o tym jak doszło do tej współpracy, kto pierwszy wyciągnął rękę i gdzie jeszcze można spodziewać się w najbliższym czasie połączenia wokalnych sił...

Tagi:
video
dodano: 2018-11-28 07:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Zabierz Mnie Stąd” to trzeci singiel promujący nową płytę Saszan - „Hologram” i nieoczywista kooperacja łącząca dwa muzyczne światy. Elektronika w alternatywnej aranżacji i tajemniczy tekst, bo jak podkreśla Saszan - nie jest to piosenka o miłości.

Utwór jest również swoistym follow-upem do numeru "Całą noc" nagranego przez Wac Toja w ramach 4 edycji Młodych Wilków, dlatego też jego gościnny udział był naturalną koleją rzeczy.

dodano: 2015-08-07 21:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Nieśmiertelny" to pierwszy singiel, który promuje nadchodzący album Kajmana "0#1" (czyt. Zero Numer Jeden). Za partie śpiewane w utworze odpowiada Saszan. Autorem podkładu muzycznego jest B.Melo. Mashup to dzieło Bartka "Haenesa" Kotwicy z Origami Graphics. Premiera nowego solo Kajmana 9 października nakładem Step Records. Start preorderu albumu już wkrótce.

Tagi: