SaFE

SaFE

dodano: 2015-07-05 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Zawsze czułem, że mojemu albumowi nie jest dane się ukazać... Zmieniłem nawet tytuł z 'Black Novella' na 'Dead Duck'. Dead Duck (martwa kaczka) to amerykański idiom, oznaczający coś postrzegane jako bezużyteczne lub porażkę..." - kiedy jednak MC znalazł prawdziwą martwą kaczkę na parkingu koło sklepu Wal-mart, zdał sobie sprawę, że nie może pozwolić, aby najróżniejsze przeszkody i kłody rzucane mu pod nogi powstrzymały go od zrealizowania swojego celu i podzielenia się ze światem historią.

Dlatego też pochodzący z Paterson w stanie New Jersey raper przywdział szaloną kaczą maskę i postanowił niejako zamiast zwierzyny stać się łowcą - Davey Duckhunterem - gościem, który nie porzucił marzenia swojego życia i dopieszczanego przez lata projektu i postanowił za wszelką cenę dopiąć swego. Jego debiutancki album "Dead Duck", promowany niedawnym video dnia na Popkillerze "Gotta Be Magic" ujrzał światło w połowie czerwca i od tego czasu regularnie rozbrzmiewa w naszej redakcji.

video dnia
dodano: 2015-05-28 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

SaFE to pochodzący z Paterson w stanie New Jersey MC, reprezentujący ekipę M.O.B. Stars i przygotowujący się obecnie do wydania swojego debiutanckiego solowego LP "Dead Duck". Dysponujący wyśmienitym wokalem i charakterystycznym stylem raper pierwszy singiel "Gotta Be Magic" postanowił zadedykować najważniejszej kobiecie w jego życiu... Inspirowany klasycznym hołdem Commona dla hip-hopu "I Used To Love H.E.R." z 1994 roku utwór zobrazowany został eleganckim, sympatycznym teledyskiem. Yes yes y'all, and it don't stop!

Tagi: