Reality

Reality

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-17 12:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Trzy lata po wydaniu ostatniego albumu Spinache powrócił z nowym materiałem. "REALITY" to dziesięć rapowych utworów, skomponowanych i wyprodukowanych przez Spinache oraz patr00 (Ortega Cartel/Lavoholics). Raper zaprosił do współpracy nad albumem Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu, który od wielu lat jest związany z artystyczną sceną Berlina. Na płycie gościnnie pojawia się też Abel, Gedz i Wuzet.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-06-06 02:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzy lata po wydaniu ostatniego albumu Spinache powraca z nowym materiałem. To dziesięć rapowych utworów, skomponowanych i wyprodukowanych przez Spinache oraz part00 (Ortega Cartel/Lavoholics). Spinache zaprosił do współpracy nad albumem Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu, który od wielu lat jest związany z artystyczną sceną Berlina. Na płycie gościnnie pojawiają się też Abel, Gedz i Wuzet.

Tracklista:

1. Wszedł
2. Parrot (prod. patr00)
3. Goldie
4. Part II feat. Abel

Tagi:
dodano: 2010-06-11 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)


Reality ft. Skyzoo "Treatment" (2010)

Dlaczego: Moją uwagę przykuł klip zrealizowany na prostym, ale ostatecznie ciut przeeksploatowanym patencie. Sam numer jest obiecującym zwiastunem nadchodzącego "Future History Compilation" na którym pojawią się Prodigy, Crooked I, Mistah Fab, Camp Lo czy Bishop Lamont.