Przemyślany Album

Przemyślany Album

video
dodano: 2021-12-02 19:00 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po ciepło przyjętych singlach zapowiadających nadchodzący Przemyślany Album, Bober zaprasza na kolejną premierę. "BAŁAGAN" z gościnną zwrotką Opała to produkcja dobrze znanego fanom rapera producenta 4Money.

video
dodano: 2021-10-28 13:15 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Na kanale QueQuality oraz w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel Bobera zapowiadający jego najnowszy "Przemyślany Album". "J**AĆ ĆPUNÓW" to swoisty statement wobec używek, okraszony gościnną zwrotką Belmondawg. Numer, jak i cały nadchodzący album, został w całości wyprodukowany przez 4Money – producenta znanego słuchaczom z wcześniejszych projektów z Boberem.

kategorie:
dodano: 2021-10-28 13:08 przez: Kontakt (komentarze: 0)

"Przemyślany album" to drugi solowy album Bobera, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality w listopadzie br. Został w całości wyprodukowany przez znanego z wcześniejszych kooperacji z raperem producenta 4Money. Na krążku znajdziemy to do czego raper zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy krystalizując na przestrzeni lat swój barwny styl - mnóstwo gier słownych, błyskotliwych linijek okraszonych sporą dawką wyjątkowo specyficznego humoru.

Do każdego z zamówień preorderowych dodawana jest limitowana EP'ka o tytule "Nieprzemyślane EP".