Pandemonium

Pandemonium

dodano: 2021-11-25 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już za tydzień (3.12.) ukaże się najnowszy album Anatoma i SLVR'a pt "Pandemonium" - tuż przed premierą krążka raper postanowił wypuścić jeden z utworów budzących największe kontrowersje. "Veritas" to gorzkie rozliczenie z patologiami i wypaczeniami wśród instytucji Kościoła oraz pierwszy taki głos ze strony rapera głęboko wierzącego i zaangażowanego we wspólnotę katolicką.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-14 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dotychczas ujawnione single z udziałem Kary, Zeamsone i Feno pokazują nam, że Anatom na swoim nowym albumie wychodzi z szufladek, ramek i szuka dialogu. A jeśli zaintrygowały Was te kooperacje to... to nie wszystko!

video
dodano: 2021-10-31 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Anatom kontynuuje promocję nadchodzącego albumu "Pandemonium" i zaskakuje kolejną kooperacją - w utworze tytułowym pojawia się Feno, reprezentujący całkiem inną stronę sceny. Co ciekawe - duet zdradził współpracę na naszym Instastory, które w ramach Młodych Wilków 8 przejął na jeden dzień Feno. Urządził on wówczas stream, do którego podłączył się Anatom.

"Pandemonium" to wycieczka w krainę mroku, jednak twardo osadzona w rzeczywistości, niepozbawiona refleksji nad obecnym światem.

kategorie:
dodano: 2021-10-18 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pandemonium – Pierwsza płyta duetu Anatom/SlvR, pierwsza płyta po zasileniu ekipy Pierwszy Milion, pierwsza taka płyta. W czasach upadających ideałów, chorobliwej znieczulicy, pogłębiającego się chaosu i szaleństwa – w czasach wojny skrajności Pandemonium to opowieść o próbie znalezienia równowagi. To manifest normalności, głos szarego człowieka, który nie chce walczyć z drugim w obronie prawdy ale poszukuje prawdy ramię w ramię z drugim człowiekiem. Opisując swoją historię mówię o tęsknotach, lękach i pragnieniach chłopca, który staje się mężczyzną ale i mężczyzny, który pragnie pozostać chłopcem. Pandemonium to podróż do świata pełnego nostalgii, nadziei i BÓLU. To podróż do świata realnego. Anatom/SlvR – Pandemonium to płyta zrealizowana przez klasyczny duet MC/Producent. Zawiera 14 premierowych utworów w całości stanowiących spójny brzmieniowo album długogrający. Nowoszkolna forma, znakomite bity, chwytliwe refreny i bezkompromisowa treść zabierają słuchacza do świata naszpikowanego emocjami.