Ostry Bezimienni

Ostry Bezimienni

kategorie:
dodano: 2023-12-19 01:54 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Czwarty solowy krążek Ostrego. Ten album to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i szczerego rapu.

Muzycznie "Slajdy" to brzmienia takich producentów jak RnD, Phono CoZaBit, Karol Chachurski czy Żabeats&GiE. Na  "Slajdach" gościnnie udzielili się tacy raperzy jak Peja, O.S.T.R., ZBUKU, Dudek P56, Żabicki oraz Ryjek. Wokalistki na refrenech to Karla Strzelba, Marysia Feduniewicz oraz Marta Mansfeld.

dodano: 2023-11-06 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Rozpoczynamy tydzień raportem premier z ubiegłego... Do Sieci wpadły mixtape'y od Peji oraz Silesa i Yung Czarnego, a nowe single dostarczyli m.in. Jano Polska Wersja ze Słoniem i Shellerinim, Filipek, Louis Villain, Chivas, Proceente, Yung Adisz czy Wiśnia Bakajoko i... Beata Kozidrak. A to tylko część - sprawdźcie co ukazało się w ostatnich dniach w polskim rapie!

kategorie:
dodano: 2018-09-28 15:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„Rysopis” to drugi solowy album bytomskiego rapera. Reprezentant składu Bezimienni wrócił po dłuższej ciszy z trzynastoma premierowymi utworami. Wśród gości pojawiają się m.in. Dudek P56, Kafar, Michrus, Rest, Kacper HTA, Małach & Rufuz czy Żary. Album Ostrego oparty został na klasycznym brzmieniu wartościowego i pozytywnego hip-hopu.