Jacuś

Jacuś

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-18 16:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Solar był gościem w najnowszym podcaście Daily Grind. W rozmowie z Patem Kustomsem opowiedział m. in. o roszadach w SBM Label.

kategorie:
dodano: 2024-04-06 18:24 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Najnowsza płyta Jacusia w wydaniu deluxe zawiera fizyczne CD z bonusowym, niepublikowanym online utworem, zine oraz zestaw naklejek. Wspomniany zine to limitowany magazyn, w którym znajdziecie zapiski artysty z jego pamiętnika przyozdobione w zdjęcia z sesji oraz podróży, na której kręcone były materiały do płyty. Całość została wyprodukowana na wysokiej jakości papierze w formie A4. Przy zakupie opcji Deluxe, magazyn zostanie podpisany przez artystę. "Fantasmagorie" to odzwierciedlenie nieustannie analizowanych obserwacji i doświadczeń Jacusia dotyczących otaczającego świata.

kategorie: Polska, News, Trap
dodano: 2023-07-31 19:19 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
jacuś sbm label

Pojawił się na "Hotelu Maffija 3", gdzie dorzucił swoje zwrotki na numerach "Bad Bunny", "Hotel Maffija 3", "Rusztom" i "Zimne morze". Teraz oficjalnie debiutuje w barwach SBM Label.

Tagi:
kategorie: Polska, Imprezy, News, Trap
dodano: 2023-05-12 16:53 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Dzisiaj otwarcie najbardziej letniej miejscówki w Warszawie! Marka FLAME przejmuje w tym roku Watę Cukrową. Ponad dwa lata temu zaczęli swoją działalność od niewielkich eventów w mało rozpoznawalnych lokalach w Warszawie. Obecnie na koncie mają około 80 imprez w największych miastach w Polsce. Współpracowali z artystami takimi jak Mata, Young Leosia czy Janusz Walczuk. Ich content, wydarzenia i wizje kierują w głównej mierze do przedstawicieli generacji Z.

Tagi:
video
dodano: 2022-01-19 13:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Jacuś zapowiada swój drugi studyjny album i zaczyna promocję nadchodzącego wydawnictwa!

„Życie miasta” to pierwszy singiel z nowego albumu Jacusia, który po ponad rocznej przerwie (nie wliczając gościnnego „Zygzaka” i przejściowego utworu „Rice”) finalizuje prace nad materiałem. Wiemy już, że krążek będzie nosił tytuł „PREZES". Podobnie jak debiut - jest to coś dla osób szukających alternatywnego, wykręconego brzmienia i artystycznej otoczki.

Tagi: