HS87

HS87

dodano: 2014-05-28 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Hit Boy, czyli słynny producent odpowiadający za bity m.in. w "Goldie" A$AP Rocky'ego, "Niggas In Paris" Jay Z i Kanye Westa czy "Backseat Freestyle" Kendricka Lamara udziela się również na płaszczyźnie czysto raperskiej. Jest liderem kolektywu HS87, w którego skład wchodzą też B Mac The Queen, B. Carr, Audio Push, K. Roosevelt, Kent M$ney oraz N. No. Ich mixtape "All I've Dreamed Of" został bardzo przyjęty przez publiczność, więc zainspirował on całą ekipę do stworzenia pełnoprawnego albumu. Tym sposobem dostaliśmy projekt "We The Plug", który oczywiście od strony producenckiej został genialnie zaaranżowany przez Hit Boya, a wśród gości można znaleźć takie ksywki, jak Kurupt, Nipsey Hussle, Kid Cudi, Rich Boy czy Young Dro. Pełny odsłuch albumu zaprezentowany dzięki Interscope poprzez Spotify możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie:
dodano: 2014-05-27 14:17 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Hit Boy, czyli słynny producent odpowiadający za bity m.in. w "Goldie" A$AP Rocky'ego, "Niggas In Paris" Jay Z i Kanye Westa czy "Backseat Freestyle" Kendricka Lamara udziela się również na płaszczyźnie czysto raperskiej. Jest liderem kolektywu HS87, w którego skład wchodzą też B Mac The Queen, B. Carr, Audio Push, K. Roosevelt, Kent M$ney oraz N. No.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-03-13 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

- Produkcja na tym albumie to najlepsza rzecz, jaką w życiu zrobiłem - przekonywał Hit-Boy w jednym z ostatnich wywiadów. Jeżeli wcześniej poznane single, na czele z gwiazdorsko obsadzonym cypherem, nie przekonały Was jeszcze do sprawdzenia tego materiału - to powyższa deklaracja powinna zrobić robotę. Pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo należącej do Hit-Boya wytwórni HS87, "All I've Ever Dreamed Of", do pobrania poniżej.

Tagi: