History Channel

History Channel

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-03-26 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)

Kiedy myślisz Oakland, pierwsze ksywki, jakie powinny przyjść ci do głowy to Too Short i E-40. Rzeczywiście, nie sposób też podważyć wkładu dwóch kalifornijskich ikon nie tylko w rozwój lokalnej sceny Bay Area, ale i całego zachodniego wybrzeża. Po latach planów, dotyczących albumowej kooperacji, panowie zebrali się w końcu aby nagrać wspólną płytę, a raczej dwie płyty. Owoce pracy legend Bay Area, w postaci "History Channel: Function Music" oraz "History Channel: Mob Music", ukazały się niezależnie od siebie w połowie listopada.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-02 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

6 listopada zbliża się nieubłaganie. Tego dnia swoją premierę będzie mieć zapowiadany od dawna wspólny album dwóch kalifornisjkich legend - "The History Channel". Jak sama nazwa wskazuje, będzie zapisem ponad 20-letniej historii, łączącej Short Doga z E-40. Podzielony na dwie części krążek zapowiada się na ciekawe wydawnictwo a my mamy dla was opublikowany niedawno pierwszy singiel, promujący "Function Music".

dodano: 2012-01-26 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)Too Short feat. E-40 - Money On The Floor (2012)

Dlaczego: To, co w założeniu miało promować wspólny album obu panów pt. "History Channel", stało się pierwszym singlem z nadchodzącej solówki Too Shorta - "No Trespassing", która ukaże się w sklepach 28 lutego. Płyta, na której pojawią się m.in. Snoop Dogg, 50 Cent i Twista ma być bardzo zróżnicowana brzmieniowo - znajdziemy na niej zarówno oldschoolowe bity jak i nowe, mocno syntetyczne produkcje w stylu klubowego "Money On The Floor". Zapowiada się ciekawie.