HHNS Label

HHNS Label

dodano: 2021-10-16 15:08 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Wytwórnia HHNS LABEL ogłasza nowego rapera w swoich szeregach - jest to Młody Nykiel. Jakub Nykiel - 20-latek pochodzący z Trzebnicy. W muzyce stawia przede wszystkim na różnorodność, choć najczęściej odnajduje się w klimatach darkstylowe’ych. Jego przygoda z rapem zaczęła się w 2015 roku i konsekwentnie trwa do dziś. Na HHNS zadebiutował już rok temu, a jego utwór „wieczorem odpalam fife” wygenerował prawie 350.000 odtworzeń na kanale wytwórni. "Kręć tym ile możesz" jest już dostępne na wszystkich platformach streamingowych.

video
dodano: 2021-08-04 16:46 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Wytwórnia HHNS LABEL prezentuje drugi singiel promujący zbliżający się solowy album Alana "BONFIRE". Na kanale HHNS pojawił się luźny one-shot do "GOOFY", który jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Tagi:
video
dodano: 2021-04-28 19:56 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wytwórnia HHNS LABEL prezentuje drugi numer swojego nowego oficjalnego zawodnika - BeCeKa. Inspiracją do powstania tego numeru był beat od prod20k, którego raper znalazł pewnego dnia przypadkiem. Brzmienie oraz klimat produkcji zainspirował artystę do stworzenia braggowego numeru z licznymi follow-upami.  Sprawdzajcie teledysk do "Golden Boy", powstały we współpracy z VisualsOflens.

video
dodano: 2021-03-25 13:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj BeCeKa oficjalnie wstąpił w szeregi HHNS Label. Na kanale pierwszy teledysk do numeru ,,Wiecznie niewyspany” z gościnnym udziałem Filipka.

video
dodano: 2020-11-06 17:07 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Alan, reprezentant HHNS Label, zaczął zdobywać popularność na początku tego roku za sprawą takich tracków jak "nie pytaj co brałem", czy "sztylet". Teraz raper przygotowuje się do wypuszczenia swojego debiutu "Sajko Placebo". Z tej okazji otrzymaliśmy pierwszy singiel z płyty, "gołębie serce". Ruszył również preorder albumu.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Mamy kolejny label na rapowej mapie. Do tego grona dołącza wyrosła z HipHopNigdyStop i dowodzona przez Hype'a marka HHNS Label, która poinformowała też o tym, że pierwszym zakontraktowanym raperem w szeregach jest Alan.

Tagi: