Docc Free

Docc Free

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-26 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Jeden z najlepszych europejskich producentów specjalizujących się w g-funkowym brzmieniu powraca z nowym albumem! Po wydanym w zeszłym roku bardzo dobrym "Doccstalized", Docc Free przygotowuje się do premiery kolejnego krążka.

kategorie:
dodano: 2014-01-04 18:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

G-funkowy strzał prosto z Włoch, album producencki z takimi gośćmi jak: Dazzie Dee, Shade Sheist, Foesum, MC Eiht, Kokane, Roscoe.

dodano: 2013-07-06 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Wszyscy fani duetu z Long Beach czekają na nowy album chłopaków z DPG - "Alumni", po którym słuch zaginął jakiś czas temu. Ostatni singiel z tej płyty narobił nam wszystkim niezłego apetytu na krążek a duet Battlecat/Amplified oraz Docc Free postanowili dodatkowo podkręcić atmosferę, puszczając w eter swoje własne remixy kawałka "L.A. Here's 2 U" - dla mnie oba wypadły lepiej niż oryginał, a wam który podoba się bardziej?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-06-05 17:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)



"Late Night Cruisin'" to najnowszy efekt współpracy na linii Italia-Polska. Ten spontaniczny i kipiący g-funkiem numer wyprodukował jeden z europejskich specjalistów od kalifornijskiego brzmienia - Docc Free, a dowiecie się z niego co słychać u Roacha po premierze płyty "Trójmiejski Funk". Testować!