Dj Długi

Dj Długi

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-03 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto zakupić najnowszy efekt współpracy Harego i Funk Monstera, sami artyści idą wam na łatwizne. Już teraz możecie pobrać "Mega" zupełnie za darmo z oficjalnej strony Harego! 

Całość to niezwykle klimatyczna i wyrównana płyta, w której obaj panowie postarali się wymieszać różne style. W rozwinięciu link do darmowego downloadu oraz odsłuch youtube.

dodano: 2013-07-25 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Hary, który szerszej publice pokazał się już na początku roku, wydając bardzo dobrze przyjęty album "Jeśli my tego nie zniszczymy, nikt tego nie zniszczy" nie osiada ani trochę na laurach. Trzeba przyznać, że mimo tego że przed premierą znana była prawie połowa płyty "Mega" - projektu który stworzył wraz z Funk Monsterem i tak warto jest sprawdzić całość, zwłaszcza teraz kiedy pojawiła się opcja darmowego, legalnego odsłuchu na youtube.

Wśród gości między innymi: Solar, Białas, Quebonafide, Emen, 2sty. Biorąc pod uwagę, że Hary to jeden z ciekawszych zawodników w polskim podziemiu naprawdę warto jest poświęcić chwilę tej płycie. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2013-06-23 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Po "Moje 8 Mil" oraz "100% Bawełny" przyszedł czas na trzeci singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami wspólny projekt Harego i Funky Monstera. Utwór nosi tytuł "I w lecie spadnie śnieg", a gościnną zwrotkę dograł 2sty, zaś za scratche odpowiedzialny jest niezawodny Dj Długi.

dodano: 2011-12-14 13:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)
Zapraszamy do sprawdzenia EP-ki Drkn/Eremenes/Dj Długi "E-lement P-rawdy". Na płytę składa się pięć utworów mocno zróżnicowanych stylistycznie, a gościnnie udzielili się BDgda (Primore Cru) oraz Duchu. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę, singiel oraz linki: do downloadu i darmowego odsłuchu.