Czarny Furiat

Czarny Furiat

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-10-08 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

6 października miała miejsce premiera albumu Czarnego Furiata pt. "Rubikon". Z tej okazji na kanale youtube wytwórni Proper Records udostępniony został odsłuch całego materiału (poniżej). Album można zamówić na stronie rapstore.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-09-26 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Czarny Furiat opublikował właśnie tracklistę swojego najnowszego albumu pt. „Rubikon” . Jak widać, zarówno w kwestii gości jak i producentów trafiło się tu paru wyjadaczy. Poniżej prezentujemy listę utworów „Rubikonu” wraz z okładką albumu. Wszystkim, którzy chcą dorwać Rubikon jak najszybciej przypominamy, że wystartował już preorder w sklepie rapstore.pl. 

video
dodano: 2013-09-08 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 9)

Czarny Furiat / Dj Gondek feat.Tede - Ludzie zrobią wszystko (official video)

Głośny i niecierpliwie oczekiwany klip nareszcie na ekranach. Proper Records prezentuje oficjalne wideo do utworu „Ludzie zrobią wszystko", gdzie gościnnie pojawia się Tede. To najbardziej niespodziewane kolabo 2013 roku - tak współpracę z Tede komentuje Czarny Furiat. Kawałek promuje najnowszy album Czarnego Furiata „Rubikon", który 5 października ukaże się nakładem Proper Records. Za realizację klipu do „Ludzie zrobią wszystko" odpowiedzialna była ekipa filmowa pod kierownictwem Macieja Lipińskiego. Muzykę wyprodukował Maikendo, scratche - Dj Gondek.

video
dodano: 2013-07-27 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 8)

Czarny Furiat / Dj Gondek - Furiat robi szum muz. Małach (Black Shot)

„Furiat robi szum” to drugi utwór promujący „Rubikon”.  Za bit odpowiedzialny jest Małach. Mix i master Deszczu Strugi w Otrabarwa studio. Scratche Dj Gondek. Wszyscy którzy pamiętają jeszcze styl Czarnego z Instynktu będą usatysfakcjonowani.  „Furiat robi szum”  prezentuje frywolną stronę Furiata, czyli moje alter ego. Czarny może uchodzić za sztywnego i stanowczego, Furiat jest wyluzowany , ma duży dystans do świata i siebie samego. Samo wideo to totalne wariactwo...pełen spontan. Nie warto szukać tutaj finezji. To zupełnie inna konwencja niż „Salutuj” – wyjaśnia Czarny Furiat. Jest lato ...na poważne tematy przyjdzie czas we wrześniu.

dodano: 2012-11-17 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

W piątek 16 listopada miała miejsce ogólnopolska premiera sklepowa solowego projektu Czarnego Furiata. Raper związany jest z ciechanowską sceną hip-hopową, gdzie jako jeden z pierwszych stawiał swoje kroki jeszcze w latach 90-tych. Na legalu zadebiutował na polskim rynku muzycznym w ekipie Instynkt z albumem "Kto ma ten przetrwa". Teraz wraca z solowym materiałem pt. "Zaginiony Chłopiec".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-07 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 24)

CZARNY FURIAT - PROMOMIX VIDEO albumu "ZAGINIONY CHŁOPIEC" !!!

Czarny Furiat oraz RRX Desant Film przedstawiają promomix video albumu "Zaginiony Chłopiec". Za zdjęcia i montaż obrazu odpowiada Maciej Lipiński. Oficjalna premiera odbędzie się już 19 listopada. Album można zamawiać na preorderowej aukcji na allegro. Wszyscy, którzy zdecydują się nabyć płytę właśnie w ten sposób, otrzymają ją kilka dni przed sklepową premierą.

video
dodano: 2012-10-21 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Czarny Furiat to raper związany z ciechanowską sceną hip-hopową , gdzie jako jeden z pierwszych stawiał swoje kroki jeszcze w latach 90-tych. Na legalu zadebiutował na polskim rynku muzycznym w ekipie Instynkt z albumem „Kto ma ten przetrwa”. Teraz wraca z solowym materiałem „Zaginiony Chłopiec”. Płyta powstawała pod okiem Krzysztofa Kozaka szefa RRX Desant.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-04 20:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 45)


Wytwórnia RRX Desant zaprezentowała teledysk do utworu "Ghetto mówi" (produkcja: Dies, skrecze: DJ Gondek), będącego zarazem pierwszym singlem pochodzącym z nadchodzącego albumu Czarnego Furiata pt. "Furiat". Za klip odpowiada 79TEAM.