CEL

CEL

video
dodano: 2013-06-25 12:00 przez: Centrum Eudezet... (komentarze: 0)

MiędzySłowami feat. Funk - Na Scenie (prod. Eloz)

Centrum Eudezet Label w kolaboracji z UrbanCity prezentuje video do utworu "Na Scenie" z gościnnym udziałem Funk'a. Za produkcję oraz ostateczne brzmienie utworu odpowiada Eloz. Singiel pochodzi z najnowszego albumu łódzkiego zespołu p.t. "2", który w całości znajdziecie w rozwinięciu. Realizacją teledysku zajęła się ekipa My Home Productions. Videoklip powstał w całości na terenach WI MY w Łodzi.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-18 12:30 przez: Centrum Eudezet... (komentarze: 0)

Centrum Eudezet Label oraz Szklarnia Records prezentują nową produkcją łódzkiej ekipy WGWC. W jej skład wchodzą reprezentant Teofilowa Tazz, Szklarson, zdobywca 3 miejsca na WBW Beatbox 2012 Qla oraz znany już fanom łódzkiego podziemia producent Salvare."W Gorącej Wodzie Company 2" oparte jest jednak o kradzione bity, materiał został zarejestrowany w latach 2009-2012. Całości materiału możecie posłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-21 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)
Łódź to miasto, które nigdy chyba nie przestanie pompować energii w polski rap, a zajawka leży tam po prostu na ulicach. Czasem mam wrażenie, że w Eudezet nawet babcie z warzywniaka zarapują Ci ile masz zapłacić, a staruszkowie w parkach tańczą break'a puszczając muzykę z oldschoolowych kaseciaków. Kolejna inicjatywa z centrum Polski powoli (?!) nabiera rozpędu. Założony przez Entrego z NTK label CEL Label reprezentują DJ Gustaffson, DJ Mixair, Bonez, K3, Chiko, Entero, Mamry, Clockwork, Salvare, Galimatias Squad, Soundbusters, CEL Studio, MarAtlon Studio.

Klip do numeru założyciela labelu na bicie O.S.T.R.'a już widzieliście, a to nie koniec atrakcji.