Abstrachuje

Abstrachuje

video
dodano: 2016-01-25 19:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Trzecia i ostatnia część specjalnego wywiadu Abstrachuje vs. Ten Typ Mes to rozwinięcie pojawiającego się wcześniej wątku Spajdera. Jak wyglądałaby stworzona przy biurku gwiazda rapu zaprogramowana na sukces? Jak by się ubierała, o czym nawijała, czyje patenty podbierała? Abstrachuje razem z Mesem postanawiają wcielić się wspólnie w szefa amerykańskiego majorsa i w trakcie burzy mózgów odpowiedzieć na te postawione z przymrużeniem oka pytania - a wszystko z zaskakującą puentą.

dodano: 2016-01-23 15:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W ramach obchodów 5 urodzin Popkillera w rolę dziennikarzy wcielili się nasi goście specjalni, przeprowadzając wywiad z wybranym przez siebie raperem. W pierwszej rozmowie Abelard Giza i Kacper Ruciński porozmawiali z Biszem. Dziś pora na drugą część wywiadu, w którym przed kamerą usiedli Abstrachuje i Ten Typ Mes!

dodano: 2016-01-21 18:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

W ramach obchodów 5 urodzin Popkillera w rolę dziennikarzy wcielili się nasi goście specjalni, przeprowadzając wywiad z wybranym przez siebie raperem. W pierwszej rozmowie Abelard Giza i Kacper Ruciński porozmawiali z Biszem. Dziś pora na drugi wywiad, w którym przed kamerą usiedli Abstrachuje i Ten Typ Mes!

kategorie: Galerie
dodano: 2016-01-20 17:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Drugi ze specjalnych wywiadów na 5 urodziny Popkillera to blisko godzinne starcie Abstrachuje vs. Ten Typ Mes. Video z rozmowy obejrzycie już jutro, dziś za to pora na fotorelację, którą przygotował Tomek Karwiński. Sprawdźcie jak przebiegała ta nietypowa dyskusja!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-01-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Wczoraj ujawniliśmy Wam, że w role popkillerowych dziennikarzy w drugim ze specjalnych urodzinowych wywiadów wcielili się Robert, Czarek i Rafał czyli Abstrachuje. Którego z polskich raperów wskazali jako tego, z którym najchętniej chcieliby porozmawiać przed kamerą?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-01-18 18:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Wczoraj mieliście okazję obejrzeć wywiad, który Abelard Giza i Kacper Ruciński przeprowadzili z Biszem, dziś pora na rozpoczęcie ujawniania kart w wywiadzie numer dwa. Kto tym razem wcielił się w rolę popkillerowych dziennikarzy?