Bedoes 2115 z drugim "Gustawem"? - "Kamień z serca"

dodano: 2025-11-28 00:14 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

"Gustaw" to przełomowy dla Bedoesa singiel, w którym wyrzucił wszystkie emocje, wstrząsając sceną. Teraz zrzuca też "Kamień z serca" po 8 latach, nawiązując do tamtego singla.

Słyszymy komentarz do różnych afer, konfliktów, spraw z przeszłości czy ostatnich miesięcy - m.in. do rozstania z SBM czy beefu z Eripe. W duecie z Kubim Bedoes prezentuje szczery i mocny numer bez gryzienia się w język.

Bazantarnia
Lubie Bedoesa, nigdy nie dałem rady przesłuchać całego albumu, ale wiadomo, że jest mega utalentowany i kocha muzykę. Lubie kilka starszych numerów, ostatnie dissy też mega dobre. Ten utwór jest bardzo dobry, fajny teledysk. Tylko mam nadzieję, że już zamknie temat i nie nic więcej nie powie o tym jak był kiedyś jebany. To samo było z tede, w kółko o tym, jak był jebany za s.p.o.r.t., potem jechanie na temacie infamii przez tyle lat. Borek ogarnij się wariacie elo.
S.H
Kiedy to Tede był jebany za Sport ? Przecież to była na tamte czasy jedna z najlepszych płyt, którą doceniali nawet oponęci. Nie pisz bzdur.
festyn
Dobrze potrafi kłamać i to by było na tyle. Gra na emocjach i chce wywołać współczucie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>