27.F*ckdemons, Vae Vistic i Esceh komentują zamknięcie GUGU

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-07-10 21:45 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

W ostatnich godzinach dowiedzieliśmy się o zakończeniu działalności wytwórni GUGU, która należy do Szpaka. Oprócz pożegnalnego komunikatu Młodego Simby, dostaliśmy również wpisy od innych członków labelu.

Konkretnie chodzi o Esceha, 27.Fuckdemons i Vae Vistica. Każdy z nich podziękował za wspólną przygodę i szansę, która pozwoliła im zrobić kolejny krok w muzycznej karierze. Raperzy jednogłośnie zapowiadają, że mimo zamknięcia wytwórni, zamierzają kontynuować muzyczną karierę i dostarczać Nam nowe rzeczy. 

Poniżej możecie przeczytać pełne wpisy każdego z wcześniej wymienionych artystów:

Esceh: "Jak mogliście zauważyć pewien rozdział w mojej muzyce dobiegł końca. Wracam tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na mój kanał, na który serdecznie Was zapraszam. Wspominałem już chyba że "3X SOTT" to nie jedyna rzecz, którą miałem dla Was przygotowaną? Potrzebuję chwilę i wracamy z nowymi numerami. Wiem, że czekacie też na koncerty ale czuję że to moment, w którym trzeba jeszcze mocniej uderzyć z nową muzyką. Na koncerty przyjdzie czas. Dziękuję GUGU za wspólną przygodę."

27.Fuckdemons: "Cześć, stało się. To, że osobno, nie znaczy, że nie razem w głębi serca! Dziękuję za możliwość przeżycia tego wszystkiego GUGU, to już jest z nami wszystkimi i zostanie na zawsze. Jestem teraz jeszcze bardziej zmobilizowany niż zwykle do pracy, a jestem od tego uzależniony, więc wiem co mnie i Ciebie słuchaczu jeszcze czeka. Odetchnę sekundę po "Monachopsis EP", mam już gotowy przepotężny kawałek i wracam z kolejną historią na swoje. 27 & GUGU always."

Vae Vistic: "Piękne rzeczy zrobiliśmy, dostałem masę wiary we mnie, pograłem sztuki których się nie da zapomnieć. Takie jest życie, koniec jednego to zawsze początek drugiego. Kocham grindować, jestem nie do zdarcia i im gorzej jest, tym paradoksalnie mocniejszy jestem. Kiedy coś ma mnie pociągnąć w dół, to działa na mnie jak trampolina. Thx GUGU."

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>