Vae Vistic i Gibbs ze wspólnym singlem - a Vae też z albumem

współpraca płatna
dodano: 2023-12-01 20:45 przez: Redakcja (komentarze: 0)

VAE VISTIC - raper i wokalista pochodzący z Krakowa - po czterech singlach z albumu “Omirya” (w tym jednym ze Szpakiem) prezentuje "Żyję jak chcę". W utworze gościnnie usłyszymy jednego z najpopularniejszych polskich artystów - Gibbsa. "Żyję jak chcę", napędzany produkcją Frank Leena to rozliczenie z przeszłością i szczery, pokoleniowy manifest obu artystów. Utwór promuje mający swoją premierę, najnowszy album VAE.

Po dobrze przyjętym w branży “Dryfie” w 2022 roku, VAE prezentuje kolejny album - "Omirya", na którym artysta konsekwentnie buduje swój świat, gdzie mroczne i oniryczne brzmienia oraz historie przeplatają się z nowoczesnością. Na płycie znajdują się czołowi polscy raperzy i producenci. Gościnnie udzielili się Pezet, Gibbs, Szpaku a za produkcję odpowiadają m. in. Kubi Producent, Catch Up, Frank Leen czy Michał Anioł.

Przed albumem VAE został zaproszony do współpracy przez Pezeta w utworze “Daddy Issues”, w którym pojawia się również Kukon. Pod koniec 2022 r. VAE VISTIC dołączył do ekipy GUGU, którą obecnie tworzą między innymi Szpaku i chivas, wydając m. in. utwór "WIĘŹ" w duecie ze Szpakiem (który ma ponad 7 milionów odsłuchań w Spotify). W 2023 przyszedł czas album "Omirya".

Jak mówi VAE VISTIC: “Omirya to przystań dla wspomnień i fantazji. Wizja miejsca w którym znajduje się to, co uważamy za piękne, w towarzystwie chwil, które postrzegasz jako beztroskie. Historie, o których nie wiadomo, czy wydarzyły się naprawdę. Omirya jest jak sen, który przychodzi na chwilę i znika, kiedy wychodzi słońce.” Album wciąga słuchacza w wir emocji, wprost do świata, jaki VAE VISTIC buduje na swoim projekcie. Całość ma charakterystyczny dla artysty oniryczny, tajemniczy ale jednocześnie bardzo rapowy i pełen pazura klimat. Wydawnictwo zostało przygotowane we współpracy Warner Music Poland oraz GUGU Label.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>