Jerome Thomas - brytyjski wokalista zagra w Warszawie

Miejsce: 

Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

Data: 

2024-06-22 19:00 to 22:00

Brytyjski wokalista wystąpi w warszawskim klubie Jassmine.

Autentyczny artysta z Hackney, Jerome Thomas, jest niezaprzeczalnym dowodem miksu talentu i poświęcenia. Znany ze swoich wszechstronnych zdolności wokalnych i umiejętności przekazywania emocji jako współczesny artysta, przedstawił się szerszej publiczności w 2016 roku albumem "Conversations" - pięcioma utworami wypełnionymi melancholią i indywidualnym stylem. Kontynuował w 2019 roku z "Moodswings Vol.1", w którym z chirurgiczną precyzją opisał głęboki smutek, miłość, separację i euforię.

Powrócił w 2021 roku z "That Secret Sauce", kooperacją z londyńskim zespołem Talos. Efekt był bardziej świadomy dźwiękowo, ale tekstowo i melodycznie to kolejny zmysłowy zbiór opowieści. Jerome zrobił kolejny przełom w 2023 roku singlem "Damn". Można śmiało powiedzieć, że jego muzyka ma tendencję wzrostową. Wciąź wydaje płyty i z każda z nich jest jeszcze lepsza od poprzedniej.

Ta wymagająca twórczość jest rezultatem współpracy z wieloma świetnymi producentami, takimi jak Talos, Pitch92, Warren Xcellence, Mathsxjoy, Jarreau Vandal, Blue Lab Beats, Joe Armon Jones, Maxwell Owin i Bluestaeb.

Bilety / Wydarzenie na FB

Jerome Thomas - Bruises (Official Video)

Jerome Thomas - 1989 (prod. Warren Xclnce) | A COLORS SHOW

 

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>