Joey Valence & Brae - punk-rapowy duet wystąpi w Warszawie

Miejsce: 

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

Data: 

2024-08-13 18:00 to 23:00

W ciągu trzech lat od ich rzekomego spotkania w State College, PA Red Lobster, alternatywny duet punk-rap Joey Valence i Brae przeniósł swoje przełomowe brzmienie z akademików Penn State University do klubów, domów i festiwali na całym świecie. 13 sierpnia zagrają w warszawskiej Proximie.

Joey Valence i Brae tworzą muzykę pod wpływem dźwięków i kultury hardcore punk, hip-hopu i muzyki country. Nagrywają energiczne, sprytne i beztroskie utwory, lirycznie przeplatając popkulturę i kontrkulturę, skate shopy i anime, BMX i sztukę uliczną.

Napędzani przez wiele milionów obserwujących na TikToku, YouTubie i Instagramie stworzyli hity takie jak: "Double Jump" i "Punk Tactics" - pierwszy z nich był często określany jako "najlepszy występ w programie Ellen", podczas gdy ten drugi został odtworzony ponad 80 milionów razy. JVB zgromadzili globalną rzeszę fanów, zarówno nastolatków, jak i dorosłych, wyprzedając koncerty w Ameryce Północnej i Europie oraz występując na niektórych z największych festiwali muzycznych na świecie (w tym: Lollapalooza, Reading & Leeds, Life is Beautiful i Riot Fest). Duet rozpoczął 2024 rok wyprzedaną trasą koncertową po Ameryce Północnej, promując swój debiutancki album "Punk Tactics".

W czerwcu wydali swój najnowszy krążek zatytułowany "NO HANDS", na którym gościnnie pojawili się między innymi Danny Brown i Z-Trip.

Bilety / Link do wydarzenia na FB

Joey Valence & Brae - Double Jump (Official Music Video)

Joey Valence & Brae - PUNK TACTICS (Official Video)

Joey Valence & Brae - WHERE U FROM (Visualizer)

Joey Valence & Brae - THE BADDEST (Visualizer)

90'
Może to na wyrost,ale przypomina mi to legendarną grupę Beastie Boys.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>