Taco Hemingway na finiszu trasy - w Krakowie koncert i oficjalny after

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2024-06-12 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Jeśli Taco publikuje nowe zdjęcie to znaczy, że się dzieje... Jest on obecnie w trakcie trasy promującej "1-800-OŚWIECENIE", które na Popkillerach 2024 zostało uznane przez publiczność Albumem Roku. Z tej okazji ma komunikat...

"Najmilsi słuchacze. Dziękujemy za wasz wulkaniczny entuzjazm na dotychczasowych przystankach Wakacji z Radiem Marmur. Z uśmiechem na ustach bawiliśmy już w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. W najbliższą sobotę odwiedzimy Kraków, tydzień później zaś odbędzie się finałowa audycja 1-800-OŚWIECENIE na PGE Narodowym. Dostępna jest ostatnia kategoria biletów na trybuny, ale radzę się spieszyć. Dołącz do nas i naszych gości.

1-800-OŚWIECENIE! Jesteś… na arenie!" - możemy przeczytać na Instagramie Hemingwaya, w komunikacie od Jeremiego.

Sobotnia zabawa w Krakowie nie skończy się natomiast na koncercie - potem w Hype Parku odbędzie się oficjalne afterparty!

Co trzeba o nim wiedzieć?

Zagrają tam Niko P, Vicky Nasty oraz VIT, wstęp do 22:00 jest free dla osób z biletami oraz listy FB, standardowo bilety kosztują 40 zł w przedsprzedaży oraz 50 zł na bramce. Wstęp od 18 lat, a więcej szczegółów znajdziecie na wydarzeniu FB.

Artykuł powstał w płatnej współpracy ze Studio Super, współorganizatorem afterparty

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>