Łona gościem na albumie Tau: "Po cichu o tym marzyłem"

dodano: 2024-06-08 13:30 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Po 10 latach otrzymamy kontynuacje kultowego już "Remedium" od Taua. Oprócz singli zapowiadających album, Tau odkrywa również gości, którzy pojawią się na krążku. Jednym z nich będzie Łona

W mediach społecznościowych Taua już od kilku dni pojawiają się posty, w których odkrywane są ksywki artystów, którzy pojawią się na "Remedium 2". Spore zaskoczenie wywołało ogłoszenie Łony, jako jednego z gości. Jego featy z ostatnich latach można policzyć na palcach, a kilka miesięcy temu sam Mata nawinął, że jest to jedyna osoba, która odmówiła mu dogrania zwrotki. Swojego zadowolenia nie ukrywa Tau, dla którego jest to wielkie wyróżnienie, o czym pisze w poniższym poście.

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Taka współpraca nie jest przypadkiem. Podczas tegorocznych Popkillerów, Łona w rozmowie z Yurkoskym spropsował twórczość Taua: "Medium, którego spotkałem przed chwilą, ma zajebiste ostatnio single".

[Ciąg dalszy artykułu poniżej]

Oprócz wspomnianego Łony, na "Remedium 2" pojawią się również Kacper HTA, Kara, Kotzi, Anatom i... Medium. Album możecie zamówić na Bozon Records.

Tagi: 

Anonim
Być u odklejeńca na feat. wielkie marzenie
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Tau zasługuje na każdego u siebie, bo sam jest topką.
Mecenas kwiatek
Fajno fajno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>