Onyx w ten weekend na 3 koncertach w Polsce - wygraj meet&greet!

Onyx, legendarny nowojorski duet przyjedzie do Polski na trzy koncerty. Będziemy mogli ich zobaczyć we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. A my mamy dla Was też konkurs, gdzie wygrać można bezpośrednie spotkanie z ekipą!

Nowojorki Onyx to prawdziwe hip-hopowe legendy. W 1993, jeszcze jako kwartet w składzie z Sonnym Seezą i Big DS'em, nagrali kultowy debiutancki krążek "Bacdafucup", gdzie zaprezentowali swój charakterystyczny agresywny, krzykliwy styl, który pokochały miliony fanów na całym świecie. To z tej płyty pochodzi pamiętny singiel "Slam". Potem panowie, już jako trio (Sticky Fingaz, Fredro Starr, Sonny Seeza) wydali jeszcze cztery albumy. Od 2009/2010, funkcjonują jako duet, bez Sonny'ego za mikrofonem. Sticky Fingaz i Fredro Starr wypuścili razem aż 8 płyt, w tym chociażby "SnowMads" z 2019 czy "Onyx 4 Life" z 2021 roku.

Na scenie wspólnie z nimi zagrają znany z mocnych tekstów kanadyjski raper Snak The Ripper i Dope D.O.D., holenderskie trio hip-hopowe, które zaprezentuje swoją unikalną mieszankę rapu i muzyki elektronicznej. Warto przypomnieć, że D.O.D w 2017 wypuścili z Onyx projekt "Shotgunz In Hell".

To obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników hardkorowego hip-hopu.

Wrocław, 24 maja, Transformator
Bilety / Wydarzenie na FB

Kraków, 25 maja, Klub Kwadarat
Bilety / Wydarzenie na FB

Warszawa, 26 maja, Progresja
Bilety / Wydarzenie na FB

Wszystkie wydarzenia zaczynają się o godzinie 19:00.

Razem z organizatorem mamy też dla Was nie lada gratkę - do wygrania przepustki na Meet & Greet (po 2 wejściówki na każde miasto), czyli opcję poznania Onyx osobiście i krótkiego spotkania. Normalnie jest to opcja, która kosztuje dodatkowe 259,90 PLN. Warto zaznaczyć, że w ramach wygranej nie ma samego wstępu na koncert - musicie więc mieć już kupiony sam bilet podstawowy, aby móc skorzystać z "Meet & Greet".

Jak wygrać? Pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na poniższe pytania zwyciężą! Odpowiedzi przesyłajcie na konkurs@popkiller.pl w temacie dodając "Onyx", a w treści maila podając też wybrane miasto.

1. Który bit Onyx wykorzystany był w filmie "8 Mila"?
2. W jakim filmie Fredro Starr zagrał obok 2Paca?
3. Z kim Sticky Fingaz nagrał numer o tym, co byłoby gdyby był biały?

Onyx - Slam

Onyx - Throw Ya Gunz

Onyx - Last Dayz

Snak The Ripper - From The Dirt (Official Music Video)

Dope D.O.D. - What happened (Official Video)

Tagi: 

90'
Onyx 4 Life!!!!!! Fuck Pussy Rappers!!!!!
Czytelnik
Uwielbiam wasze konkursy ...ale czemu są zawsze na dzień dwa przed imprezą,nigdy nie mam szans wybrać się na taki koncert
Mateusz Natali

Pomyślimy jak to usprawnić :) Jakie wyprzedzenie byłoby dobre żebyś mógł sobie zaplanować wyjazd w przypadku wygranej?

Czytelnik
Dziękuję za zainteresowanie .wiadomo że promocja też musi być w odpowiednim momencie .zależy od wielkości imprezy .myślę że takie 2tyg. Przed wydażeniem. To było by ok .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>