Lollapalooza Berlin 2024: znamy ostatniego headlinera!

Finalny line up Lollapaloozy Beriln 2024

Lollapalooza Berlin ogłasza finalny skład na 2024 rok. Zespół OneRepublic, amerykańska sensacja pop-rocku, którego frontmanem jest Ryan Tedder, dołączy do obfitego w gwiazdy line upu, w którym zostali już potwierdzeni Sam Smith, Martin Garrix, Shirin David i wielu innych znakomitych wykonawców. Oczarują publikę Lollapaloozy swoimi hitami 7 i 8 września 2024 roku na terenie Parku Olimpijskiego w Berlinie.

OneRepublic zadebiutowali w 2007 roku i dzięki takim przebojom jak "Counting Stars", "Secrets" i "Apologize" zespół stał się sławny na cały świat, podbijając stacje radiowe na wszystkich kontynentach i oczarowując miliony fanów. Ich występ na Lollapalooza Berlin zapowiada się jako elektryzujące widowisko pełne fenomenalnej muzyki i nieokiełznanej energii.

Lollapalooza Berlin gwarantuje niezapomniany weekend pełen muzyki, rozrywki i emocjonujących przeżyć dla całej rodziny w tętniącym życiem berlińskim Stadionie Olimpijskim.

Dwudniowe karnety kosztują 199,00 €, natomiast karnety młodzieżowe są dostępne za 129,00 €. Bilety dla niemowląt (0-2 lat) i dzieci (3-11 lat) są bezpłatne przy zakupie biletów dla dorosłych (oferta limitowana).

Bilety jednodniowe, karnety Komfort i pakiety VIP zostaną wprowadzone do sprzedaży 8 maja.

Więcej informacji na temat biletów i festiwalu Lollapalooza Berlin można znaleźć na stronie www.lollapaloozade.com.

Lollapalooza Berlin
7. & 8. Września 2024
Teren Stadionu i Parku Olimpijskiego w Berlinie, Niemcy
http://www.lollapaloozade.com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>