OKI powraca z "Wodą Sodową" - zaczyna się "ERA47"!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-04-11 00:14 przez: Redakcja (komentarze: 7)

W poniedziałek ruszył trwający kilkadziesiąt godzin stream ze studia, a o północy ze środy na czwartek nadeszła “ERA47”! OKI od dawna działa z rozmachem, a opublikowana w nocy “Woda Sodowa” potwierdza, że nie rzuca słów na wiatr. Z muzycznym wsparciem @atutowego i filmowym Daniela Jaroszka OKI zainaugurował nowy etap w rozwoju solowej twórczości.

Po wysłuchaniu “Wody Sodowej” staje się jasne, że te aspiracje sięgają jeszcze szerzej. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 wchodzi na muzyczny parnas, a “ERA47” ma odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie.

Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, natomiast za zdjęcia do “Wody Sodowej” odpowiada Nikodem Marek. Za realizację wideo odpowiada dom produkcyjny Papaya Films.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego, który 7 czerwca ukaże się nakładem 2020 label. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostanie o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

Przypomnijmy, że OKI dopiero co zgarnął statuetki Trendsettera Roku oraz za Singiel Roku według Gremium na ubiegłotygodniowej gali Popkillerów.

Tagi: 

Quinn
Wack
Mihal
Nazywanie Okiego łakiem to kompromitacja.
ODB RIP
Słyszysz co on tam nawija? akurat ten numer jest totalnie wack. Pod klasyczny rap taki tekst byłby nudny jak flaki z olejem. Tutaj skopiowali efekty od travisa scotta i nie ważne co nawija. Może pół zwrotki wymieniać imiona kolegów, bo do przekazania nie ma nic
Mihal
Brak treści powoduje, że raper jest łakiem? Znasz w ogóle korzenie tej muzyki? Raper ma mieć technikę, skillsy i styl, a o czym nawija to najmniej istotne. Szukasz ambitnych treści? Zacznij czytać książki, to pozwoli ci naprawdę poszerzyć horyzonty. Nie jestem nastolatkiem żeby wysłuchiwać co ma mi do przekazania raper, który nie zna życia normalnych ludzi. Raper ma kurwa potrafić rapować, czyli bawić się słowem i płynąć dobrze na bicie.
tru_tru
Aż włączyłem (co za błąd). Przepraszam, o czym Ty piszesz??? Ten jeżyk ma styl i płynie dobrze na bicie???
Mihal
Polecam sprawdzić "whoop" i "siri", i tak podtrzymuje swoje zdanie.
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Numer tekstowo ujdzie, ale bez fajerwerków. Nawinięte spoko, autotune w pierwszej połowie to nie mój gust, z kolei w drugiej robi się ciekawiej. Props za to, że nauczył mnie znaczenia słowa "Mezze", mocną końcówkę i klip.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>