HCR o granicach między dobrem a złem - singiel "Zło"

współpraca płatna
dodano: 2024-03-24 08:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Kawałek "Zło" jest drugim singlem zapowiadającym nową płytę HCR "Pewnego razu we Wrocławiu", którą raper wraca po 8 latach od legalnego debiutu. Zło czai się tu wszędzie… czai się na każdego z nas bez względu na wykonywany zawód, wiek czy status społeczny… Czym jest zło? Czy idzie odróżnić dobro od zła? Może dla każdego z nas jest czymś innym?

HCR opowiada o swoich złych przeżyciach i doświadczeniach. O tym jak źle traktowali go inni ludzie, ale również o tym jak sam źle traktował siebie. Jak sam był dla siebie wrogiem. Zrozumiał jednak swoje błędy, wszystko co go niszczyło i doprowadzało do upadku. Gościnnie w klipie wystąpił Przemysław Gołąb, który niejednokrotnie współpracował z HCR-em. Teledysk przedstawia dobro i zło - jest pełen kontrastów.

HCR to reprezentant wrocławskiej sceny, aktywny w podziemiu od 20 lat. W 2016 roku wydał legalny album "Lepszym człowiekiem", który ukazał się nakładem Sony Music Poland. Wziął też udział w programie "Must Be The Music" Polsatu, gdzie doszedł do półfinału.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z HCR'em

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>