GrubSon wrzucił niepublikowany teledysk sprzed 14 lat!

współpraca płatna
dodano: 2024-03-15 20:31 przez: Redakcja (komentarze: 0)

GrubSon świętuje w tym roku XX-lecie swojej obecności na scenie. Z tej okazji postanowił zrobić fanom niespodziankę.

Kilka dni temu na MaxFloRecTV niespodziewanie pojawił się nowy teledysk GrubSona. Co dziwniejsze, jest to wideo do utwórów „Rób swoje” oraz „Chore”, które znajdują się na trackliście dwupłytowego albumu „Coś więcej niż muzyka” wydanego w 2011 roku. Już sam rzut oka na miniaturę klipu mógł wzbudzić wśród fanów artysty lekką konsternację.

Jak się okazuje teledysk ten powstał jeszcze przed premierą cenionego wśród słuchaczy albumu. W poście na profilu GrubSona mogliśmy przeczytać: „Klip został zrealizowany w 2010 roku, jednak nigdy nie ujrzał światła dziennego, bo przyznam szczerze, że nie byłem z niego w pełni zadowolony. Po latach jednak doszedłem do wniosku, że skoro już go zrobiliśmy, to chyba warto Wam go pokazać. Jak Wam się podoba?” Jak wynika z komentarzy pod teledyskiem, decyzja ta niewątpliwie okazała się dla fanów mocno sentymentalną niespodzianką.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że to niejedyna atrakcja, jaką artysta przygotował z okazji swojego XX-lecia, bowiem 11 kwietnia w katowickim Spodku odbędzie się specjalny, jubileuszowy koncert. Obok GrubSona na scenie pojawi się wielu gości specjalnych: Rahim i Fokus, 3oda Kru, Jarecki & BRK, Kaliber 44, donGURALesko, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Markia, Marcelina czy Igor Herbut. Jak głosi hasło wydarzenia, będzie to coś więcej niż koncert. Bilety na to wydarzenienie są dostępne tutaj.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MaxFloRec

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>