Dudek świętuje dziś X-lecie P56 - razem z plejadą gości

wydarzenie
dodano: 2024-03-02 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"To było dziesięć lat ciężkiej pracy i dobrej zabawy dla ekipy Progres56. Pomimo perturbacji jesteśmy tu nadal, działamy, chcemy celebrować i hucznie wejść w kolejne dziesięć lat naszej marki. Przez cały okres najważniejsi byli dla nas fani, więc zorganizowaliśmy specjalny event podkreślający nasze X lat na polskiej scenie rapowej, aby świętować ten jubileusz razem z nimi. W podziękowaniu za dekadę wsparcia słuchaczy, DDK szykuje bardzo ważne dla niego wydarzenie. " - pisze ekipa P56 w zapowiedzi.

Dziś wieczorem w warszawskiej Pradze Centrum przy ulicy Szwedzkiej odbędzie się koncert Dudka wraz z licznymi gośćmi. Event będzie wyjątkowy, bo jubileuszowy, więc nie zabraknie atrakcji, które mogłyby się pojawić tylko na tego typu przedsięwzięciu. Organizatorzy liczą na dobrą frekwencję i wyborowe nastroje.

Wydarzenie na FB

Link do biletów

Na scenie oprócz DDK, pojawią się artyści, którzy wspierali jubilata w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Wystąpią m.in. Hemp Gru, Dixon37, Bonus RPK, Kaen, TPS, Nizioł, Hałastra, Floral Bugs, Medusa, ale lista ta ma ponad 20 pozycji. Możemy spodziewać się klasycznych, jak i nowych numerów ekipy Progres56. Na trackliście koncertowej znajdziemy utwory, które towarzyszą słuchaczom Dudka od lat, a których nigdy nie słyszeli na żywo.

"W przygotowaniu są specjalne limitowane gifty, przygotowane dla fanów specjalnie na tę okazję. Weźcie markery, ponieważ będziecie mieli szansę dostać podpis na rzucanych ze sceny płytach, których dawno nie ma już w obiegu. Sama oprawa dźwiękowa i wizualna, która jest przygotowywana specjalnie pod kątem X Lecia P56 na długo pozostanie Wam w pamięci. Nad stroną muzyczną czuwać będzie grający od lat w Dudkiem DJ Dobra Morda, więc możecie spodziewać się najlepszej rapowej selekcji. Będzie klawo!" - czytamy.

Drzwi klubu otwierają się dla publiczności o 19:00, a pierwsze koncerty zaczną się tuż po 20:00.

Poniżej znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>