Quebonafide odrzucił 6 mln złotych za udział we freakfightach!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-02-21 18:39 przez: Jan Stokowski (komentarze: 8)

Część raperów bierze udział we freakfightowych galach, części jednak nie przekonają do tego żadne pieniądze. A stawki - jak się okazuje - mogą być naprawdę wysokie.

Tede ujawnił, że otrzymał propozycję 1 miliona euro za walkę i on się zgodził, ale odrzucił ją przeciwnik (można przypuszczać, że chodziło o Peję, który wcześniej mówił już o odrzuceniu wysokiej oferty i krytycznie wypowiadał się o galach freakfightowych). "Oferowano mi milion euro. Potężne siano. Nigdy nie było takiej kwoty we freakfightach, ale mogła być. Ja powiedziałem, jaka ma być kwota, a oni powiedzieli: Okej. Tyle mogę rzec".

W komentarzu pod wpisem na ten temat na profilu Hype'a (który zastanawiał się czy to rekordowa stawka) udzielił się sam Quebonafide, który napisał, że jemu proponowano 6 milionów złotych, jednak (w domyśle) też nie zdecydował się po nie sięgnąć.

Poniżej znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023.

Tagi: 

mordo wez
Fajnie ale dodajcie tez punkt odniesienie. 6 mln to on może zarobić podpisujac jakikolwiek kontrakt reklamowy z tych których ma kilkanaście na mailu w kolejce. Nie tu 6 mln to sobie odbije w miesiąc robiąc trase koncertową. Szacunek to by wzbudził jakby odrzucił takie 6 mln wtedy gdy zaczynał kariere i grał koncerty za 1000 zł a nie teraz. Teraz to po prostu jeden z dziesiątek ofert za 6 mln które odrzucił.
Anonim
Taa i pewnie majątku ma ze 150 milionów dollarów, więcej niż Jay Z i Dr. Dre... Jak on za koncert pewnie z 5k bierzę nie więcej więc skończcie te farmazony.
mordo wez
Podam przykład bo widze że nie ogarniasz. Quebo grał na tauron arenie. Było 15k ludzi. Bilety po 80. To jest milion dwieście koła ( 1mln 200tys ) z biletów za jeden koncert.
Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Skąd wiadomo, że Quebo nie trolował? Kto by chciał i z kim oglądać walkę Qubeo? Wiadomo, że w najbardziej gorąca walką w Polsce byłaby walka Rycha z Tedasem. Oczywiście popularniejsi dzisiaj artyści być może zgarną więcej, ale to ta walka by się zwróciła i to z ogromną nawiązką.
opopopi0i
Występował Quebo na Move Federation i jakoś każdy miał go w pi.dzie. On myśli, że naprawdę jest pępkiem świata :D
Ola4
Quebonafide to KŁAMCA, ale ludzie mu wierzą bo przyjął taktykę milczenia. Tak jak paru innych w tej branży. On cały swój katalog muzyczny sprzedał za 10 milionów, a poszedł na "emeryturę" bo wyszły podejrzane kontakty z dziewczynami w hotelach jak był w związku z tą kobietą od Bedoesa. Wspomnicie moje słowa w przyszłości
Anonim
6 mln to można 10 takich gal zorganizować. Zresztą jak peja mówił że odrzucił milion złotych to było że kłamca a tede niby odrzucił milion euro i nikt nic nie mówi.
Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Przecież Tede przyjął propozycje tylko Poznański oponent odrzucił.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>