Śliwa szykuje zajawkową akcję - EP w dobę a wszystko na streamie!

Śliwa postanowił ogłosić mocno hip-hopową inicjatywę - stworzy album w 24h, a wszystko będzie można oglądać na żywo.

Akcja ma nosić nazwę "Rap Stream", a raper tłumaczy ją następująco:

"Rozkminiłem sobie taką akcję, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Ma ona na celu przywrócić ducha prawdziwego hip-hopu do internetu i na nasze rodzime podwórko, bo coraz tego mniej i czuję, że moja w tym głowa. Pomysł polega na tym, że wbijam się do studia i bez wcześniejszego przygotowania piszę teksty, sklejam wersy, producenci produkują bity i mamy 24 godziny na nagranie EP-ki, a wszystko to będzie transmitowane live tak, żeby później nikt nam nie zarzucił, że nie zrobiliśmy tego w 24 godziny. To będzie coś zajebistego.

Więcej o tej akcji będę wam opowiadał na dniach, póki co ten pomysł jest świeży, mieszka w mojej głowie jakieś 10 dni. Ten projekt to jest moj nowy dzidziuś, którego już kocham. Kumuluję wszystkie siły, zbieram gości, już udało mi się zebrać naprawdę zajebistą ekipę i zaprosić do studia. Bądzcie czujni, obserwujcie nowo założony przeze mnie profil na instagramie Rap Stream bo naprawdę będzie się działo"

Wszystko ma dziać się 2 marca, a Śliwa rozpoczął już odsłanianie gości na specjalnym profilu. Szykuje się mocno hip-hopowo, więc czekamy!

***

Tagi: 

Fred800
Śliwa TOP
Mihal
Top 150 mniej więcej, może top 100 do top 50 polskiej sceny jest mu daleko.
Tylko Grande
To wymień tych 50 lepszych technicznie niż on xD. jestem przekonany, że nie wiesz o czym mówisz. Nawet jak w Twoim mniemaniu do top10 się nie zalicza, to jest w top15 na 100% bo po prostu nie ma więcej technicznych raperów.
z całym szacunkiem, ale
Pacjent wyżej nie wymienił to ja wymienie: Ten Typ Mes, donGURALesko, Waldemar KASTA, Laikike1, TE-TRIS, Pezet, Szad, Nullo, Pork, Golin, ERIPE, OXON, HANS 52, DEEP 52, JIMSON, VNM, SMARK, ZKIBWOY, BUKA, Bonson, Cira, ABRADAB, JAN WYGA, KASINA, Hades, Gres, Jeżozwierz, Junes, Kidd, Jajco (BLABLA), PeeRZet, Słoń, WdoWa, Zorak, RYFA RI, Głowa PMM, Wężu PMM, Łona, L.U.C, Pih, MOPS, ABEL, TEDE, Zeus, TAU/MEDIUM, FOKUS, RAHIM, ERO, ŁAJZOL, KOSI, BISZ, GRUBY MIELZKY, BIAK, O.S.T.R., SIWERS, RADO Radosny, ASTEK, KLESZCZ, SHELERINI, KACZOR - KILLAZ GROUP, GRUBSON, FLINT, BORIXON, DUŻE PE, MULFON, JOT, GREEN, RAMONA 23, kompletnie pomijając Quebo, Taco, Białasa i ludzi od nich czy te nowe młode wilki... ETC ETC...
Patryk
Wymieniłeś maksymalnie siedmiu z lepszą techniką, a wielu z nich to po prostu dobrzy raperzy ale jakichś wybitnych rymów nie mieli
Dajesz
Wymień proszę trzy WYBITNE rymy od Śliwy więc.
Ice TTT
Widać ogląda Grande Connection, bo on miał tak zrobić płytę z dissami :D. Tylko Grande jest dobry w pisaniu, ale z nagrywaniem schodzi mu się dłużej bo nigdy tego nie robił. Mimo wszystko kibicuję
Fatal Bazooka
Grande propsował Śliwę i on pierwszy rzucił pomysł żeby nagrać płytę na live xD
255
On cały czas gada to samo i ma teksty z zerową zawartością jakiejkolwiek drogi. Taka mieszanka odważnego przy kolegach z ciotą bez nich.
Polonez
Pamiętam jakbym kserem Peji. Czy coś się zmieniło?
Od 1997 płynę z...
Też pamiętam. Zmieniło się, polecam zacząć od: ŚLIWA - Ekskluzywny Styl
Kokos
Polecam wrócić do Utyłem w styl pt. 2 i myślę że zrozumiesz, że nic się nie zmieniło.
Bażant
A ja pamiętam jak Białas go rozjebał. Z 3 czy 4 razy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>