Czarny Szop w szalonym klipie do singla "AJJ"

współpraca płatna
dodano: 2024-02-08 15:10 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Czarny Szop, zamaskowany reprezentant MaxFloRec, zadebiutował w barwach wytwórni w maju zeszłego roku, wydając album „Płacz zabaw”. Dziś ukazał się jego premierowy singiel o lapidarnym tytule „Ajj”.

„Ajj” to pierwszy klip jaki Czarny Szop publikuje na kanale MaxFloRec od momentu premiery debiutanckiego krążka. Kilka dni wcześniej zapowiadał go w swoich social mediach pisząc: "Nie wiem co wg. numerologii ani astrologii oznacza data 08.02.2024, ale dla mnie jest to dzień, w którym wypuszczę naprawdę mocny klip. Będę to pamiętał już na zawsze. Bądźcie tu ze mną mordy".

Jak czytamy w opisie singla w serwisie YouTube, "Ajj" jest jednym z kilku luźnych singli, jakie pojawią się w najbliższym czasie na kanale MaxFloRec. Choć nie poznajemy żadnych szczegółów o następcy debiutu, to dostajemy okazję, by uzupełnić swoją kolekcję płyt o pierwszego longplaya. Szczegóły znajdują się w przypiętym pod teledyskiem komentarzu, jednak warto się pospieszyć, bo promocja trwa jedynie do końca dzisiejszego dnia.

Warto w tym miejscu przypomnieć też o innym teledysku Czarnego Szopa - tytułowym singlu z longplaya „Płacz zabaw”, który rozpoczynał promocję tego wydawnictwa.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MaxFloRec

Tagi: 

one
słaby klip, sceny przy śmietniku. Kolorowe światełka, opis i egzotyczny bit nie robi roboty. Miałkie to jest. Facet z gębą kanapowego psa się nie obronił mimo wsparcia stopro i bitów dobrego producenta DJ PETE a tutaj walka o odsłuchy 10 latków. Porażka. Zamiast iść w SumęStyli to poszli w toptrendy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>