Onar łączy siły z nową szkołą - wspólny singiel z Pampim 042

współpraca płatna
dodano: 2024-02-04 13:01 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Pampi 042 niedawno dołączył do wytwórni Warner Music Poland, prezentując do tej pory single z takimi osobami jak 730 Huncho, Frosti czy Beteo. Tym razem skrzyżował mikrofony z weteranem polskiej sceny rapowej - Onarem.

Za produkcję odpowiedzialny jest NBALVCKY. Pampi w kawałku „VVS” łączy ze sobą melodic-rap z twardą nawijką, a Onar dodając do numeru swój wyrazisty wokal porusza temat trudnej drogi na szczyt oraz samorozwoju.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Wąski
Powiedzcie, czy to mi padlo na sluch czy tego bełkotu nie da sie zrozumieć? Kiedys w tej muzyce chodzilo o tekst, a teraz o flex i rymy w stylu: bilet, wyzej, ide, godzine. Tragedia.
Anonim
Onar idź tak dalej a skończysz na samym dnie naprawdę twoje ostatnie featy i kawałki daleko są od tego co robiłeś przykro na to się patrzy jak ty z tym Pezetem sprzedałeś się temu h.jowemu mainstreamowi.
xd jan
Jednak niektórzy nie wiedzą kiedy zejść godnie ze sceny. Totalne dno, brak jakiegokolwiek szacunku do siebie i swojej twórczości masz Onar, kiedyś byłeś jako tako słuchalny, dzisiaj popatrz w lustro chłopie co ty robisz
Refexion
Kiedy Onar był "jako tako słuchalny"? Ten gość był od zawsze łakiem. A dzisiaj jest dodatkowo żenujący.
Kuciapens Kuciapnik
Myślałem, że to EL-P na focie xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>