Szpaku dissuje całe White Widow - "Válasz a diss-re"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-08 02:13 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 14)

Szpaku zgodnie z zapowiedzią po powrocie z finałowego koncertu odpowiada na diss Maciasa - jednak na cel bierze całą czwórkę z White Widow.

3-minutowy diss na bicie Kubiego Producenta punktuje różne sytuacje z udziałem Maciasa i reszty WW, padają też wersy o Gugu Gangu.

Sprawdź wcześniejsze newsy:

Szpaku rzuca wersy w stronę White Widow: "Po co te podchody?"

Macias dissuje Szpaka - a ten reaguje

Filipek krytykuje diss Maciasa, dostaje odpowiedź i... gra u Szpaka

***

immortal tech
Jak zwykle granie na emocjach, to trzeba mu przyznać, ze robienie z siebie ofiary mu wychodzi. Nie lubie tych z White Widow, ale zarzucanie im zlepku przypadkowych słów, kiedy szpaku nigdy nie miał nawet jednego rymu wielokrotnego, a słabe skille maskuje darciem ryja i toną efektów
Belek
Dosłownie znam jego 2 piosenki oba to featy u Balagana i w obu poleciał b dobrze wliczając "rymy wielokrotne" o które płaczesz, więc albo piszesz żeby pisać i nie masz wiedzy albo jestes 50 letnim zgredem którego po prostu kuje to że małolat daje rade. Pick one
Sean Price
W tym dissie nie ma żadnych ciekawych linijek. Nie wiem, może wy mi powiedzcie gdzie tam jest jedna dobra linijka albo techniczny rym, rozkminka, cokolwiek. Jedynie bit dobry, a reszta to gadka do tego bitu
Chłop
A jak definiujesz "dobrą linijkę"?, rozkminki to akurat tutaj są i nie udawaj, że nie ma, co do technicznych rymów to czy one muszą być, sam zauważyłeś, że nigdy z nich nie słynął, taki Peja czy Spawacze też nie i co z tego.
Kwaśny Ogór
Techniczny rym w dissie o czym ty w ogóle piszesz chłopie nie masz pojęcia szon prajs to się w grobie przewraca
Anonim077
Nie wiem kto to jest i nie wiem kim są tamci.
Wojtek Zbrokuł
Ale tandeta jak zwykle u szpaka
Oldboy
Panowie przedmówcy mają rację.
cotojest
ten diss brzmi tak pretensjonalnie tak kurwa jest jak taka zwiędła marchewka aż się rzygać chce a nie słuchać.
Razz
Nie rozumiem nad czym się tutaj ludzie spuszczają. Może i Macias zrobił chujowy diss ale tutaj nie jest jakoś wyobrażalnie lepiej XD
trzydziescicztery
Vitas - The 7th Element - z okladki newsa. To jest podwalina pod muzykę szpaczka. Jeszcze raz napisze: najgorszy raper, najwieksza trucizna do umyslu mlodych ludzi jest gugu i szpaku. Przez 30 lat nie pojawil sie w Polsce wiekszy rak niz gugu i szpaku. szpaku to obłąkaniec i wariat.
Anonim
Co prawda ale prawda przez 30 lat nie było takiego typa który, jest tak nie trawiony przez większość odbiorców jak przez środowisko HH chociaż w tym środowisku są wyjątki ale jedno trzeba napisać ten szpaku sraku i jego kompani z gugu srugu jest najgorszym i najbardziej z.ebanym zjawiskiem jakie miało miejsce w PL od czasu kiedy pojawił się na chwilę Funky Fillon i jego Chinka z K. Paschalską.
xd jan
O czym wy k.... piszecie? Nie szkoda wam czasu na tych pajaców?
Anonim
Piszą co jest na czasie jak zawsze, muszą o czymś pisać a czy szkoda im czasu to trzeba zapytać się tych panów co piszą takie bzdury o pseudo raperów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>