Grande Connection nagrał diss na całą polską scenę rapową

Kontrowersyjny YouTuber Grande Connection od dłuższego czasu publikuje filmy atakujące różnych raperów - tym razem postanowił nagrać muzyczny diss z okazji 200 000 subskrypcji na kanale. W numerze atakuje takie osoby jak Kali, Mata czy Kizo.

Do dissu dołączył opis:

"Bonus dla widzów, którzy chcieli dissów. Wracając na chatę wysiadłem jeszcze z auta i dograłem klip z budżetem wynoszącym ZERO ZŁ (machając łapami jak troglodyci). Niczym polscy raperzy czekam na wręczenie Grammy i na moment, w którym singiel pokryje się potrójnym brązem :D.

Nie dało się podsumować wszystkich odcinków jednym kawałkiem (wyszło łącznie 17 dissów). Samo pisanie idzie z automatu bo jestem pisarzem, ale że nigdy nie pracowałem nad głosem to z nagrywaniem chwilę się schodzi (około 3 godzinki). Niestety nie mam czasu żeby bawić się w rapera, więc pozostałe dissy nagram dopiero jak będzie zapotrzebowanie.

Pisaliście, że Mata nagrał na mnie pół zwrotki. Oczywiście do niczego się nie odniósł bo argumenty są niepodważalne, ale nie można tego tak zostawić :D. Także w drodze są dwa odcinki o GM2L i moja krótka odpowiedź."

dobrze dobrze robio idzie dobry przekaz
Wielu z tych wykonawców zniszczyło ludziom zycia. Patusy jak firma i mnóstwo innych posłali wielu do kryminału, teraz znowu posyłaja ludzi na odwyki i psychiatryki. Pomijając, że niszczą gust muzyczny kompletnym brakiem skilli i brzmieniem disco-polo, to wpływają głównie na dzieci i nastolatków. Grande props, skillowo wysoki poziom, props Popkiller, bo nie spodziewałem się, że udostepnicie o tym info.
XD
Jeżeli ktoś jest na tyle głupi, żeby słuchać np. Firmy, a nie daj losie jeszcze robić to, o czym oni dukają, to jego miejsce jest właśnie w kryminale albo w psychiatryku. Nikt za nikogo nie zacznie myśleć.
ODB RIP
Ty chyba nie rozumiesz, że mówimy o dzieciach, które na widok tych raperów trzęsą się i doznają euforii. Dla nich oni są bożkami, chcą robić to samo i wyglądać tak samo. Dokładnie pamiętam tamte czasy i słuchacze Firmy prowadzili taki destrukcyjny styl życia jaki wychwalano w numerach
Od 1997 płynę z rapem pasywnie, od 2012 aktywnie :)
Niekoniecznie. Ludzie zawsze "mądrzeją" pod wpływem innych, mądrzejszych od siebie. Nikt z próżni nie staje się "ogarniętym i myślącym".
GigaFiutowicz
Grande dobrze mówi ci ludzie to niedojeby które kradły babciom torebki żeby przechlac i wydać na dziwki całą ich rente i jeszcze są z tego dumni, promują zażywanie narkotyków a słucha ich głównie młodzież która jest podatna na tego typu wpływ, udają gangsterów, kiedyś się mówiło na to pozer dziś się mówi że to wielki artysta, Przy ich tej muzyce która robiąc szczycą się jak paw mózg normalnego człowieka powoli się degeneruje przez wciskanie mu rymów typu berlinie-kominie albo joint się pali-rap dla ziomali zasób słownictwa ulega redukcji a jeśli człowiek da siebie jeszcze wmówić że prostytucja, handel narkotykami, rozwiązywanie każdego konfliktu przemocą, cpanie i wieczny balet jest spoko to już równia pochyła żeby w najlepszym przypadku trafic do ośrodka dla uzaleznionych
Od 1997 płynę z rapem pasywnie, od 2012 aktywnie :)
Wchodząc na Popkillera zastanawiałem się, czy jest u Was news. Jest. I słusznie, ten typ to głos ogarniającego rzeczywistość ludu. Zróbcie z nim jakąś współpracę. Grande powtarza, że żaden z niego raper, emisja głosu słabo, flow słabo, ale teksty dobre, bo jest Ghostwritter'em. W 6:05 minucie perfekcyjnie zmienił flow. Uznaję, że ma potencjał.
HCnnD
Nadeszły czasy gdzie się promują same żałosne k.rwy i k.tasy takie czasy dzieciaki żal mi was.
ODB RIP
Nie no Grande ma flow zajebiste, po prostu nigdy nie rapował ani nie śpiewał tylko pisał teksty. Wiele z tych patentów jakby wykonał ktoś inny to wyszłyby super, zwłaszcza po profesjonalnym miksie
Sean Price
Grande jest po prostu głosem ludzi, którzy głosu nie mają. Taki Kali czy Popek może się cieszyć dzisiaj popularnością, ale nikt nie dał głosu ich ofiarom, których okradali, którym zrujnowali niekiedy całe życie. Ludzie go pokochali bo przywraca choć odrobinę sprawiedliwości
Grande Props
Takich rymów w Polskim rapie już dawno nie słyszałem, chyba ze u Taco parę lat temu. Tam lecą dosłownie potrójne rymy, miłe zaskoczenie
O ja cie...
Grande, propsy jak stąd do Plutona. Jedziesz z kurwami!
ale gówno
jak wyżej, w sensie chujwoo zrobione, rymy napisane na kolanie
Marcel
Jaki kontrowersyjny Youtuber?ludzie gościu wyjaśnia tych ćpunów i pseudoraperów popieram jego prace jebyaç patorap
EMI
Kolo poleciał konkretnie gdzieś coś tu wyczytałem że gostek nie jest raperem a ja uważamy że pozjadał tym kawałkiem nie jednego psedorapera czyli BŁAZNA chujowego rapu się nie słucha błazny przez takich dzisiejszych czasach kultura HH zaczęła kuleć ją nie wątpię w tą kulturę.90 procentach mnie wychowała jakieś posrane czasy nastały dziś to już nie moja jazda.B JAK BRZYDZI MNIE obecną era.Respekt dla rapu rasowego płynącego z wnętrza duszy.Z siłą serca PA.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>