Major SPZ wyszedł na wolność: "Wracam silniejszy"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-17 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 8)

Kilka miesięcy temu Major SPZ informował, że trafił do więzienia. Jednak jest już na wolności.

"Nie zdążyłem się pożegnać zanim mnie zabrali, ale papuga robi, co do niego należy. Już niedługo wracam na rejon. Jestem w izolacji, ale mój umysł pozostaje wciąż wolny. " - mówił w sierpniu weteran szczecińskiej sceny w wiadomości głosowej, nie zdradzając jednak powodów i szczegółów zatrzymania.

Po 3 miesiącach raper wrócił na wolność. Na jego profilu pojawił się materiał video ze ścianki wspinaczkowej podpisany "Byłem, jestem i będę. Wracam silniejszy".

Z informacji ucieszył się Kali, który kilka lat temu nagrał z Majorem wspólny album. "Dobrze Cię widzieć w formie. Ładnie poprowadzona czwóreczka (czwórka z plusem?) Jest psycha. Czekam na wspólny wspin w skałach! GMSPZ" - napisał szef Ganja Mafii.

Tagi: 

one
Super news redakcjo, aby takich więcej. Jaram się. Major zawodnik wagi ciężkiej. Rzucam pomysł, aby w dziale "tylko u nas - popkiller" relacjonował kto właśnie wyskoczył z puchy, kogo aresztowano i jaki ma to wpływ na umysły nastolatków. Przekaz jasny, dobrze jest posiedzieć trochę w więzieniu, później ścianka wspinaczkowa i koko w kichawę. Jest rap.
lukasze3k
Major nie wciaga tylko pali crack
xd jan
Gość to typowe 5 elementów hiphopolo: dragi, dukanie, kreseczki, dziweczki i rycie młodym głowy
ODB RIP
Jeszcze wyznawanie miłości prostytutce :D. Oraz jego "rezygnacja z grypsowania" w niewyjaśnionych okolicznościach :D. Niech lepiej powie za co siedział za pierwszym razem bo chłopaki ze szczecina mówią, że za spotykanie się z nieletnią i dawanie jej narko
xd jan
Pewne rzeczy pomijam bo po prostu szkoda pióra i czasu na takie łaczyska, dziwie się że redakcja pisze takie wypociny
Od 1997 płynę z rapem pasywnie, od 2012 aktywnie :)
Podbijam.
O ja cie...
Natali i spółka dla pieniędzy to nawet gówno zeżrą. Rozumiem, że z czegoś trzeba żyć ale żeby promować taką patologię jak major czy ta akcja z pomocą dla skazanego prawomocnym wyrokiem sądu dilera bonusa? Ludzie ogarnijcie się. To może jak komuś będzie mało pieniędzy to ma zacząć gonić ścierwo albo wyjebać komuś dziesionę na ulicy? I też będzie usprawiedliwiony bo "z czegoś trzeba żyć". Nie promujcie zachowań niskich moralnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>