Pezet wydaje specjalne EP na 25-lecie - preorder i nowy singiel

Do sprzedaży właśnie trafiło najnowsze wydawnictwo Pezeta „Abstrakt EP”, a w sieci można już obejrzeć promujący je teledysk „Tokyo (współczesny)”.

„Abstrakt EP” to podsumowanie wypadających w tym roku 25 lat Pezeta na scenie muzycznej. Każdy z sześciu premierowych utworów nawiązuje do jednego z solowych albumów rapera – „Muzyki Klasycznej”, „Muzyki Poważnej”, „Muzyki Rozrywkowej”, „Radia Pezet”, „Muzyki Współczesnej” i „Muzyki Komercyjnej”.

EPka w dniu premiery dostępna będzie na platformach cyfrowych, a tylko w sklepie artysty, pod adresem pezet.store, można nabyć limitowany, okolicznościowy egzemplarz fizyczny.
Najnowszy klip nawiązujący do poczwórnie platynowej „Muzyki Współczesnej” to „Tokyo (współczesny)”. Utwór wyprodukowany został przez Szamza i Bruno. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo, nawiązującym do kultowej „Muzyki Klasycznej” był utwór „Stary Pezet (klasyczny)” wyprodukowany przez Waco z cutami Eklektik Selektah. Tutaj przeczytacie co o powstaniu tamtego numeru mówili Pezet i Waco.

Tagi: 

xd jan
Szczerze to szkoda uszy po jego wielkim powrocie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>