Odys z nowym singlem - uznany producent pokazuje nową twarz

dodano: 2023-10-02 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Odys to postać, która z przytupem weszła w tym roku na polską rap scenę i wprowadziła ogromny powiew świeżości. Słuchacze z miejsca pokochali Odysa z unikalny styl rapowania i niezwykle dopieszczoną produkcję. Zresztą nie ma co się dziwić, w końcu Odys to przecież alterego producenta LOAA, znanego między innymi ze współpracy z 2020, czy Gedzem.

Poprzedni singiel Odysa, "EJ STOP", trafił na okładkę playlisty Hip Hop Alert na Spotify, co jest nie lada osiągnięciem, jak na newcomera. Artysta jednocześnie z premierą utworu, zapowiedział, że 27 października wyda swój debiutancki album "OFFTOP" pod szyldem Warner Music Poland. Tymczasem w oczekiwaniu na płytę postanowił uraczyć nas jeszcze jednym singlem – "BAM BAM". To numer będący kwintesencją stylistyki Odysa, który w pigułce pokazuje za co pokochali go słuchacze. Liryczny tekst w połączeniu ze świeżym bitem i dynamiczną nawijką, którą uzupełnia dodatkowo stylowy teledysk. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić do odsłuchania "BAM BAM" i wyczekiwania na debiutancką płytę Odysa!

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Tagi: 

Zastanawiam sie
Sprawdzalem poprzednie dwa single i niby spoko ale za bardzo jednak mi to trąci Duckwrth'em. Chlop ma talent moglby robic cosbardziej oryginalnego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>