Bedoes 2115 kończy współpracę z Gargamelem: "Jestem w szoku"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-09-26 17:40 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)

Dzisiaj w sieci pojawił się filmik, w którym była dziewczyna Gargamela oskarża go o przemoc oraz grooming, czyli wykorzystanie i manipulowanie młodszą od siebie osobą (w tamtym czasie miała ona 16 lat). Do tych oskarżeń odniósł się Bedoes 2115, który z Gargamelem współpracował od kilku miesięcy - youtuber i dziennikarz radiowy został jego koncertowym DJ'em.

Była partnerka podzieliła się na TikToku nagraniami z kłótni czy SMSami od Gargamela, które otrzymywała. 

"Zrób się takim Frankensteinem jak te wszystkie k**wa typiary, co ich nikt w życiu nie kocha" - mowił Gargamel do Laury, odnosząc się do jej kolczyków na ciele. Dziewczyna zdecydowała się opublikować nagranie dwa lata po wydarzeniach, bo jak sama powiedziała "dopiero teraz zebrała się na odwagę". W filmie słyszymy m.in.: "Miałam 16 lat, jak zaczęliśmy spotykać. Od samego początku tej relacji Kuba był wobec mnie zajebiście przemocowy. Kontrolował całe moje życie, zabraniał spotykać mi się z kimkolwiek. Wszelkie wyzwiska, stosowanie przemocy psychicznej, a później również fizycznej, były na porządku dziennym. Nasz związek trwał do 2021 roku, do incydentu, kiedy pijany Kuba wparował do mojego mieszkania, zaczął mnie wyzywać, szarpać mnie"

Gargamel opublikował oświadczenie, w którym przeprosił, a także opowiedział o swoim uzależnieniu od alkoholu oraz tym, że 2 lata temu poszedł na odwyk. "W odniesieniu do nagrania które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie: przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów – to, co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań" - napisał.

Do sprawy odniósł się Bedoes 2115.

Raper powiedział, że nie wiedział o całej tej sytuacji, bo współpracuje z Gargamelem od kilku miesięcy, a poza tym widział się z nim tylko co jakiś czas na wywiadach. Nie miał z nim relacji w życiu prywatnym. Jasno też poinformował, że nie popiera przemocy i kończy współpracę z youtuberem:

"Hej, dostaję wiele pytań pt., co myślę o sytuacji z Gargamelem i czy wiedziałem o tym. Co to jest za pytanie, co myślę o tej sytuacji? Jestem wk***ony, jest mi przykro. Jestem w szoku. Jak mam się czuć? Dowiedziałem się o tym tak jak wszyscy. Ta sytuacja miała miejsce parę lat temu. Ja z Gargamelem współpracuję od paru miesięcy. Spotykaliśmy się na jakieś wywiady, nie miałem pojęcia o tej sytuacji. Gargamel już z nami nie współpracuje. Przeczytałem jego oświadczenie na Facebooku, obejrzałem tego tiktoka. No ku**a… po prostu przykro. Jestem wk***ny. Zarówno tej dziewczynie, jak i Kubie życzę tego, żeby każdy odnalazł swój spokój, ale proszę mnie nie mieszać w tę sytuację, bo chyba każdy wie, co o tym sądzę" - mówił na instastory szef 2115.

Terrorr
Tak już jest jak zamiast nowe filmiki nagrywać to woli się wyżywać na młodej dziewczynie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>