Ken Carson "Żyję jak gwiazda rocka" - wywiad

video
dodano: 2023-09-03 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Tegoroczny sezon festiwalowy przyniósł nam sporo koncertów zza Oceanu, a kolejnym po NLE Choppa zawodnikiem, którego udało nam się złapać na popkillerową pogawędkę przed kamerą jest Ken Carson - 23-letni reprezentant wytwórni Playboia Cartiego, Opium. Z Kenem pogadaliśmy na parę godzin przed jego openerowym koncertem, który rozgrzał liczny tłum polskich fanów. Traf chciał, że był to naprawdę chłodny wieczór, a miejscem do rozmowy była kanapa na dworze. Mimo mało sprzyjających warunków, artysta rodem z Atlanty poświęcił nam oraz innym redakcjom w sumie blisko godzinę, cierpliwie odpowiadając na pytania, zupełnie nie przejmując się nadmorską nocną bryzą. 

Twórca "Yale" opowiedział nam m.in. o przebijaniu się w Atlancie, etyce pracy, której nauczył się w Opium, kontrolowaniem własnego gniewu, szerzeniem dobrych wibracji i pracy nad sobą, inspiracji stojącej za albumem "Project X" i najlepszej imprezie, na jakiej był w życiu, freestyle'owym podejściu do nagrywek, a także... o wspólnym albumie w duecie z Destroy Lonelym.

Rozmowa, audio, montaż: Marcin Natali
Tłumaczenie: Maciej "Big Voice" Wojszkun
Kamera: Mateusz Natali
Zdjęcie: Young Sandi 

Za pomoc w przeprowadzeniu wywiadu serdecznie dziękujemy Paulinie Grabskiej i Universal Music Polska.

Ken Carson - interview: "I don't want nobody to see me angry"

90'
No widzisz Marcin ja nawet nie oglądałem tego wywiadu z tym gościem od playboya cartiego bo to nie moje gusta więc dobrego tygodnia.
Marcin Natali

Moje też nie, ale była opcja na wywiad z gościem, który ma u nas jak i za Oceanem bardzo dużo fanów, więc podjąłem się zadania, jako, że było to dla mnie ciekawe dziennikarskie wyzwanie :) Również pozdrawiam!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>