Havoc zapowiada nową płytę Mobb Deep i album z Method Manem!

Havoc poinformował ostatnio o swoich muzycznych planach na najbliższą przyszłość. Obecnie pracuje między innymi nad nowym albumem Mobb Deep i wspólną płytą z Method Manem.

Hav powiedział o tym w rozmowie z Talibem Kwelim w jego podcaście People's Party, wspominając również, że stworzył trio, którego częścią jest Ras Kass. "Cały czas pracuję. Mam krążek z Method Manem, który niedługo wychodzi, (...) zrobiłem The Guttr z RJ Paynem i Ras Kassem. No i aktywnie pracuję nad albumem Mobb Deep. Rodzina [Prodigy'ego - przyp. red.] obdarowała mnie dużą ilością wokali i jak tylko stąd wyjdę, wracam do pracy" - powiedział Havoc pod koniec odcinka. Warto dodać, że o projekcie z Method Manem pisaliśmy jeszcze w 2020 roku. Wiadomo, że jego tytuł "Dirty P" stanowi hołd dla zmarłego w 2004 roku Ol' Dirty Bastarda i Prodigy'ego.

Ostatnim pełnym wydawnictwem w całości wyprodukowanym przez Havoca jest "Wreckage Manner" z 2021 roku nagrane ze Stylesem P. Wcześniej ukazało się, chociażby "In The Name Of Prodigy" z Flee Lordem.

Mobb Deep's Havoc Goes Deep On Prodigy, "Shook Ones Pt. II," His Production, & More | People's Party

Sprawdźcie też nasz wywiad z Havocem, L.E.S.'em i Big Noydem z 2019 roku.

Havoc (Mobb Deep), L.E.S., Big Noyd - interview: legacy, Prodigy memories, Queensbridge, Shaq collab

15Rachel
Mobb Deep? Bez Prodigy'ego? to nie wypali, chyba że tak jak Havoc mówi nagrywał coś przed śmiercią.
Mateusz Natali

No jest tu napisane, że ma dużo wokali od Prodigy'ego, więc ciekawe co z tego wyrzeźbi

Krul99
Mobb Deep zawsze props
90'
Mobb Deep bez Prodigy'ego, Mobb Deep bez niego nie istnieje tak jest w przypadku wielu grup np. Run Dmc, ATCQ, Outlawz, Beastie Boys ,Fat Boys ,Slum Village, D12, 213, Blackalicious, Boogie Down Productions, De La Soul, Gang Starr, Geto Boys, Gravediggaz,Heltah Skeltah, Digital Underground, Junior M.A.F.I.A.,KMD, Kris Kross, The Lost Boyz, Madvillain, N.W.A, Onyx, Poor Righteous Teachers, The Roots,The Conscious Daughters,TLC, Three 6 Mafia, UGK, The X-Ecutioners, Wu-Tang Clan, Whodini, The Sugarhill Gang, Artifacts, Above The Law, X-Clan, The Coup, Children of the Corn, DITC, The Nonce, Company Flow, Screwball, UTFO wymieniłem tylko te grupy które przyszły mi teraz nawiązać chciałem do Mobb Deep bez Prodigy'ego to nie to samo RIP.
Cypher
Onyx caly czas w trasie, koncert za koncertem.
90'
No tak ale Onyx bez JMJ Sonee Seeza Big Ds to już nie to samo teraz tylko został tylko duet Fredro Starr i Sticky Fingaz.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>