Mata, Sokół, Hotel Maffija i wielu innych na SBM FFestivalu 2023!

wydarzenie
dodano: 2023-08-08 17:37 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Miejsce: 

Lotnisko Bemowo, Warszawa

Data: 

2023-08-23 14:00 to 2023-08-27 02:00

SBM FFestival powraca na warszawskie lotnisko Bemowo - potrwa w tym roku aż 4 dni i odbędzie się pomiędzy 23 a 26 sierpnia 2023 roku. Na wydarzeniu wystąpi ponad 30 artystów, czyli m.in. Mata, 2115, Sokół, White 2115, Solar & Białas, Sobel, Żabson, Hotel Maffija czy Jan-rapowanie.

SBM FFestival odbędzie się już po raz siódmy i po sukcesie ubiegłorocznej edycji, kolejny raz zamknie festiwalowe lato w Polsce na warszawskim Lotnisku Bemowo. 4-dniowy program wydarzenia zawiera koncerty ponad 30 artystów.

Wśród nich jest m.in. Mata, powracający na Bemowo po pamiętnym koncercie po premierze płyty „Młody Matczak”; White 2115, czyli najpopularniejszy raper ubiegłego roku na Spotify w Polsce; Sokół, który zagra jedyny solowy koncert w tym roku; ekipa 2115, a także Sobel z jedynym występem w Warszawie w ciągu najbliższych miesięcy.
 
Na scenach festiwalu nie zabraknie również m.in. założycieli SBM Label, czyli Solara i Białasa, braci Kacperczyk tuż po wydaniu najnowszego albumu pt. „Pokolenie Końca Świata” oraz wielu innych doskonale znanych reprezentantów sceny hiphopowej, na czele z Kinnym Zimmerem, Janem-rapowanie, Kukonem, Żabsonem, czy Guziorem.

Na Bemowie zobaczymy też specjalne showcase’y – m.in. z udziałem członków hitowego Hotelu Maffija, a także przedstawicieli projektu SB Maffija Classics, którzy zagrają wspólnie podczas specjalnego występu artystów zaprzyjaźnionych z SBM Label od początku jego istnienia.

W sprzedaży dostępne są karnety 4-dniowe, karnety weekendowe oraz wejściówki jednodniowe na każdy festiwalowy dzień. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść na festiwal wraz z osobą wspierająca w ramach jednego biletu.

Wszystkie warianty wejściówek są dostępne również w wersji premium, dzięki której można otrzymać dostęp do dedykowanej przestrzeni w pobliżu sceny z oddzielną strefą gastronomiczną i barem, osobnych toalet, a także do przyspieszonego wejścia na teren wydarzenia. Na wszystkie osoby posiadające bilet premium czekać będzie również box z festiwalowym niezbędnikiem oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label. W sprzedaży dostępne są również wejściówki na pole namiotowe.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz bilety można znaleźć na www.sbmffestival.pl

Artykuł powstał w płatnej współpracy z SBM FFestivalem

SBM FFESTIVAL POWRACA

one
Ktory numer sbm mafija co gra teraz radio plagiatuje melodie z Molchat Doma - Sudno?
Patryk L.
Te wacki plagiatują praktycznie wszystko, jedna melodia stąd, druga stamtąd. pod to tylko podstawiają swoje żałosne teksty i voila - tyle wystarczy
yy
@one Może rzuć link, który numer sbm jest plagiatem dla Molchat Doma - Sudno, to każdy samodzielnie będzie mógł wysnuć wnioski. Nie będę się przecież przedzierał przez dyskografię łakowych numerów, żeby znaleźć ten, o który Ci chodziło. Ale Białas dla jasności, potrafi w rap. Pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>