Nas wyda album w piątek, gościnnie m.in. 50 Cent!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-07-19 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

W 2021 Nas i Hit-Boy wydali wspólny album "Magic", który wielu uważa za najlepszy ze wszystkiego, co do tej pory razem wypuścili. Jeszcze w tym tygodniu ukaże się druga część tej płyty.

Nas rozgrzał emocje fanów, kiedy kilka dni temu wykasował wszystkie posty na Instagramie i potem wstawił tajemniczy teaser bez żadnego opisu. Jeden z użytkowników Reddita napisał wtedy, że to zapowiedź nowej płyty, która ukaże się 21 lipca.Następnie na koncie Nasa pojawił się kolejny teaser, tym razem z dwoma emotkami różdżek w opisie. Był to filmik przedstawiający legendarnego iluzjonistę Harry'ego Houdiniego, wykonującego jeden ze swoich popisowych numerów. Wtedy w komentarzach zawrzało. Fani byli przekonani, że nadchodzi "Magic 2", kontynuacja jego projektu z Hit-Boy'em z 2021 roku. Niektórzy proponowali, żeby płyta nosiła tytuł "Stillmagic".

Teraz już wiemy, że krążek rzeczywiście ukaże się w ten piątek. Nas potwierdził to na Insta, zamieszczając okładkę projektu i opis z datą 7.21, a swój gościnny udział zapowiedział 50 Cent, dla którego będzie to pierwsza współpraca z Nasem od 20 lat. Czekamy!

Sprawdź też: Nas ze szczyptą magii na koniec udanego roku - recenzja "Magic"

Tagi: 

Rak
Słaba ta płyta spodziewałem się sztosu jak king disease 3 , a tu lipa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>