Urodziny Maty - zdradził kiedy płyta i zagrał nowe numery

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Relacje
dodano: 2023-07-15 14:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj w Warszawie miały miejsce Urodziny Maty - event dostępny tylko dla osób, które kupiły preorder płyty, w ramach rekompensaty za przesunięcie premiery. Zamknięte wydarzenie odbyło się na Torwarze i obfitowało w niespodzianki.

Scena zaaranżowana była na kształt pudełka prezentowego, w którego przestrzeni co chwilę coś się działo - teatralna oprawa grała razem z ekranami i korespondowała z treścią utworów. Raz Mata rapował przed pudełkiem, raz na jego dachu przy strzelających ogniach, a raz - zamknięty w środku, prezentując mocno emocjonalny i osobisty numer.

Bo i nowych numerów nie zabrakło. Michał na początku powiedział, że płyta ukaże się we wrześniu i chciałby puścić kilka numerów z niej, po czym podał, że tytuł to "<33" ale sam nie wie jeszcze jak go odczytać. A same numery - były tam zarówno trapowo-rage'owe bangery podlane mumblowanym flow, jak i bardziej osobiste i cięższe kawałki zahaczające klimatem o psychodelę. Było zarówno braggowo i imprezowo, jak i emocjonalnie. Z jednej strony numer o Mitsubishi nawiązujący do jego nazwy (znaczy to 3 diamenty, czyli tyle ile ma Mata - i jak powiedział sprawiło to, że musiał kupić sobie takie auto), a z drugiej - mocno rozchwiany emocjonalny numer, w którym Michał rapował siedząc na elektrycznym krześle w środku pudełka. Można też oczekiwać kontynuacji "Jestem Poj384ny", tylko w wersji damskiej, adresowanej do fanek - "Jesteś Poj384ana".

Sam koncert trwał równo godzinę i zakończył się wykonaniem "Bloku" razem z Gombao, wśród strzelającego konfetti, ale w trakcie tej godziny działo się dość sporo - na mnie wrażenie zrobiła szczególnie teatralność i gra przestrzenią pudełka, która nie miała oczywiście skali "Psycho Relations Tour", ale dopełniała całość klimatu i sprawiała, że pierwsze odsłuchy nowych numerów były czymś więcej niż po prostu odtworzeniem ich.

Pozostaje czekać na wrzesień, no i 100 lat Michał!

PS. Aha, na gości czekało też przedpremierowo Osh33 czyli specjalny napój Oshee stworzony wspólnie z Matą. "Pink kiss" będzie napojem o smaku róży i miodu z dodatkiem ekstraktu ashwagandhy i witamin.

*** [reklama] Bilety na koncerty Maty znajdziesz na eBilet.pl ***

@sb.maffija Wiecej z urodzin na IG! #mata #gombao33 #urodzinymaty #dlaciebie #viral dźwięk oryginalny - sb.maffija IG: gracjanmoroch

@33karolinax #gombao33 #gombao #mata2040 #mata33 #mata #33mata #cbw #cbwmixtape #xyzbca #matatour #urodzinymaty #costorwar #warszawatorwar dźwięk oryginalny - Karolina <33

Tagi: 

Patryk L.
Bardziej się upodlić nie mogliście. Tak lizać rowa raperowi, który promuje drugą partię medialną w kraju. PR wymyślił mu nazwę płyty, której nawet sam nie rozumie, bo ma trafić do tej ogłupionej młodzieży. A to już w ogóle idealnie odzwierciedla to co sie dzieje: "Można też oczekiwać kontynuacji "Jestem Poj384ny", tylko w wersji damskiej, adresowanej do fanek - "Jesteś Poj384ana"."

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>