Hemp Gru świętuje 25 lat na scenie!

dodano: 2023-06-16 12:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

9 października na warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wyjątkowy koncert Hemp Gru z okazji 25 lat ich obecności na secenie.

Hemp Gru w składzie Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełny przekrój utworów z dotychczasowej dyskografii. Zaczynając od kultowego "Klucza", przez pamiętną "Drogę" i trylogię "JLB", aż po zamykający album "Eter". 

Będzie to najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów jakiekiedykolwiek zagrali Hemp Gru. Artyści zadbali o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów na ulice mokotowa, gdzie rozpoczęła się w latach 90-tych historia zespołu.

Gospodarze zapowiedzieli występy kilkunastu zaprzyjaśnionych artystów, wśród których nie zabraknie legend polskiego rapu. Goście będą ujawniani sukcesywnie na przestrzeni najbliższych tygodni, a już dziś organizatorzy zapewniają, że na uczestników czeka koncert, który zapisze się na kartach historii polskiego hip-hopu.

Koncert odbędzie się 9 października 2023 roku, otwarcie bram będzie o 19:00, a start koncertu przewidziany jest na godzinę 20:00. Bilety na wydarzenie możecie zakupić na serwisie biletomat.

Hemp Gru x Paluch - To jest to / Droga / Szaman (muz: Pawbeats, Live - Popkillery 2020)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>