Kto stał za akcją "Nie ufaj raperom"?

dodano: 2023-06-07 15:21 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 4)

Pod koniec maja do sieci trafiły zdjęcia plakatów z hasłem "Nie ufaj raperom", na nich był kod QR prowadzący do tajemniczego konta na Instagramie. Dzisiaj wiemy kto stoi za całą akcją. 

Plakaty z hasłem "Nie ufaj raperom" 

Pod koniec maja w Warszawie pojawiły się plakaty z enigmatycznym hasłem "Nie ufaj raperom", na plakatach był kod QR prowadzący do konta na Instagramie z tą samą nazwą. 

Na Instagramie pojawiały się wrzutki z promocji różnych albumów, m.in. promocja "spokoju." Kubana, "Klub27" Solara czy "Romantic Psycho" Quebonafide. W sieci pojawiło się wiele teorii sugerujących, że być może to właśnie Quebonafide wraca albo powstaje Taconafide 2. Na każdym wideo umieszczona była data 07.06.2023.

"Nie Ufaj Raperom" to singiel

Inicjatorem całej akcji okazał się Sobe, który w ten sposób chciał zwrócić uwagę na premierę swojego singla pt. "Nie Ufaj Raperom". Jak tłumaczy w rozmowie z portalem newonce:

Pomyślałem, że skoro duże wytwórnie robią akcje promocyjne, które angażują ludzi, to czemu sam nie mogę takiej zrobić? Wpadłem na pomysł z plakatami. Raperzy obecnie rzadko je wykorzystują więc stwierdziłem, że się sprawdzą, a ludzie będą szukać drugiego dna. W międzyczasie Quebonafide zaczął dodawać tweety i myślę, że to zwiększyło zainteresowanie, bo każdy myślał, że chodzi o powrót Quebo. 

Zgodnie z zapowiedziami siódmego czerwca ukazał się numer, na którym poza Sobe możemy usłyszeć reprezentanta Def Jamu Bażanta. Singiel jest zapowiedzią EPki, która ma się "niedługo ukazać". 

 

Madman
Marketing top, super kawałek. Wytwórnie powinny się tam przepchać o niego.
Madman
Marketing top, super kawałek. Wytwórnie powinny się tam przepchać o niego.
rel
Zajebisty numer
milionjakon
brzmi jak co trzeci. podziękował panu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>